Contro-e

POGROMCA KORKÓW

Eksplozja mocy w czystej postaci. Prowadzi się pewniej, niż dama z dobrego domu, oferuje funkcjonalność bardziej użyteczną od smartfona, a w akumulatorze skrywa zapas elektryzującej energii, którą wyzwolisz w dowolnym momencie w czasie pokonywania porannego ruchu ulicznego. Pamiętaj, jeszcze nikt nigdy nie ozdrowiał od stania w korkach.

KLUCZOWE CECHY

DYNAMICZNE PROWADZENIE

Podobnie, jak motocykle klasy Supermoto, Contro-E wykorzystuje małe koła 26 cali i opony o dużej objętości. Kombinacja niesamowitej przyczepności w zakrętach, komfortu i dynamicznego przyspieszania idealnie pasuje do roweru miejskiego o bardzo sportowym charakterze. Czysta przyjemność!

PEŁNA KONTROLA

E-bike tak szybki, jak Contro-E, stawia wysokie wymagania przedniemu widelcowi. Odpowiednio sztywny i dobrze pracujący pod obciążeniem jest tylko nasz HeadShock.

BĄDŹ GOTOWY DZIŚ DO DROGI

Zintegrowany bagażnik tylny jest lekki i sztywny, wyposażony w system mocowania Ortlieb QL3 dla sprawnego przewożenia bagażu. Dodatkowo wszystkie widelce HeadShock posiadają dedykowane otwory montażowe dla przedniego systemu nośnego.

ZINTEGROWANY KOKPIT

Unikalny kokpit Si składa się z kompletu mostka i kierownicy, umozliwiających łatwe znalezienie właściwej, komfortowej pozycji, dodarkowo oferuje miejsce na oświetlenie i jednostkę sterującą Boscha.

EKSTRA PRĘDKOŚĆ

Contro-E jest fabrycznie wyposażony w tryb "SPEED", umożliwiający napędowi Bosch Performance przyspieszanie do prędkości aż 45 km/h. To jakość przewyższająca twoje wyobrażenie o jeździe w korkach.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.