Bad Habit

ZŁE NAWYKI CIESZĄ NAJBARDZIEJ.

Więcej przyczepności, bardziej płynna jazda i jeszcze więcej frajdy na górskich ścieżkach - czegu tu nie (po)lubić? Bad Habit dziedziczy wspaniałe, szlakowe umiejętności Habita i podpala je cechami kół 27,5+, tworząc zupełnie nową jakość w jeździe po górskich drogach i bezdrożach.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

» KRÓTKIE WIDEŁKI, ŚWIETNA WYDAJNOŚĆ

Wyjątkowo krótkie tylne widełki i zastosowanie asymetrycznego napędu Ai zapewniają zwarte prowadzenie w zakrętach i sporo miejsca dla grubych opon 3”.

» SZTYWNIEJSZE I MOCNIEJSZE TYLNE KOŁO

Szeroka piasta z osią 148x12 mm w standardzie Boost, z unikalnym, symetrycznym zaplotem Ai, czynią tylne koło Bad Habita najsztywniejszym w swojej klasie.

» REWELACYJNA KONTROLA

Geometria OutFront świetnie spisuje się w połączeniu z kołami 27,5+. Płaski kąt główki pozwala na swobodne pokonanie stromych zjazdów, a duży offset przedniej osi utrzymuje zwrotność na wysokim poziomie, nawet przy niskich prędkościach.

(Lefty z geometrią OutFront posiada offset 55 mm, pozostałe modele – 51 mm, największy dostępny w standardowych widelcach)

» SZTYWNOŚĆ NA WIDELCU

Super-wysoka przyczepność opon 27,5+ to wysokie wymagania stawiane przedniemu amortyzatorowi. Tylko Lefty jest w stanie im sprostać równie dobrze. Oferuje precyzyjne sterowanie, świetną sztywność boczną i super gładką pracę, nawet pod dużym obciążeniem.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.