KORBY HOLLOWGRAM

O marce / Technologie / KORBY HOLLOWGRAM

Zaprojektowane po to, aby maksymalnie wykorzystać zalety suportu BB30, są najlżejszymi i najbardziej efektywymi korbami, jakie istnieją.

Hollowgram-SiSl2.jpg

Hollowgram SiSL2

To najbardziej zaawansowane technologicznie korby na świecie. Bezkonkurencyjne pod względem wagi i sztywności. Konsekwencja rewolucji, którą Cannondale rozpoczął w 2000 roku wprowadzając ultra lekkie i sztywne korby w standardzie BB30. Najbardziej aktualna wersja korb HollowGram, SiSL2, kontynuuje marsz ku nowoczesności. Puste w środku ramiona są frezowane z monolitycznych bloków aluminium i ulepszane cieplnie, zbudowane z dwóch połówek klejonych ekstremalnie mocnym klejem anaerobowym. Modelowanie metodą elementów skończonych (FEA) oraz zakrojone na szeroką skale testowanie produktów pozwoliło nam na dopracowanie wewnętrznych i zewnętrznych profili, dzięki czemu uzyskaliśmy bardzo wysoki współczynnik sztywności do wagi. W efekcie powstały korby na tyle lekkie i sztywne, że możemy uzyc ich nie tylko w naszych najlepszych rowerach szosowych, ale i w rowerach górskich. 

Kompatybilne z zębatkami Cannondale Si Spider oraz SpideRing.

Hollowgram-Si.jpg

Hollowgram Si

Nasz opatentowany proces odkuwania OPI 3D umożliwia nam produkowanie pustych w środku, jednolitych ramion korb, nie tylko bardzo lekkich, ale i wytrzymałych. W zasadzie to najmocniejsze i najsztywniejsze ramiona, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Są lżejsze i sztywniejsze, niż ramiona Dura-Ace i kompatybilne z każdą zębatką systemu HollowGram. To tańszy i tylko odrobinę cięższy wariant korb SiSL2, odznaczający się przy tym większą wytrzymałością. Korby HollowGram Si pojawiają się w wielu naszych rowerach z wyższego segmentu. 

Cannondale-Si-Si.jpg

Cannondale Si

Lekkie, optymalizowane komputerowo, odkuwane z jednolitych elementów ramiona, wprowadzają technologię Integracji Systemowej do rowerów tańszych i dostępnych większej rzeszy klientów. Lżejsze niż korby Ultegra czy karbonowe FSA Force, z pozostałymi poziomami systemu HollowGram dzielą nie tylko ogólny wygląd, ale i kompatybilność z zębatkami Si oraz standardami suportów BB30 i BB30a.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.