Quick NEO EQ

SZYBKI TRENING

Wrzuć wyższy bieg w treningach na tym szybkim, zwinnym i sportowym rowerze. Dzięki pewnemu, dynamicznemu prowadzeniu i elegancko zintegrowanemu napędowi Bosch, nowy Quick NEO wnosi do każdej przejażdżki nowy poziom szybkości i adrenaliny.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

» KOMFORTOWO SZYBKI

Quick NEO oferuje szybkość roweru szosowego, komfort jazdy w wyprostowanej pozycji i intuicyjność prostej kierownicy, a także prowadzenie, przez które zaczniesz analizować mapę w poszukiwaniu dróg z największą liczbą zakrętów.

» CZYSTA MOC

Bosch Active Line Plus trzeciej generacji to doskonały napęd do roweru treningowego ze sportowym zacięciem. Jest cichy, lekki, mocny i nie stawia praktycznie żadnego oporu po wyłączeniu wspomagania.

» PRZYGODA W ZASIĘGU RĘKI

Akumulator PowerTube o dużej pojemności 500 Wh jest elegancko zintegrowany z dolną rurą i zapewnia wystarczający zapas energii nawet na najbardziej ambitne wyprawy.

» PEWNE PROWADZENIE

Geometria OutFront łączy dynamikę roweru szosowego i stabilność przy wysokich prędkościach. Dodatkowo zmniejsza też ryzyko zahaczenia przednim kołem o czubek buta w mniejszych rozmiarach ramy.

» GOTOWY NA WSZYSTKO

Zdejmowane mocowanie błotnika, punkty montażowe bagażnika i fabryczne okablowane oświetlenia oznaczają, że Quick NEO jest gotowy na miejski etat. Ma nawet podpórkę. Jeśli jednak szukasz szybkiego środka transportu, sprawdź w pełni wyposażony model Quck NEO EQ.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.