Cujo NEO

NIE BÓJ SIĘ NICZEGO

Z przyczepnymi oponami 27+, stabilną geometrią i zapasem mocy, nowy Cujo NEO wywołuje banana na twarzy na każdej ścieżce i w każdych warunkach.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

» ZAPOMNIJ O POŚLIZGACH

Szerokie obręcze z oponami 2,8" oferują niesamowitą trakcję i swobodę toczenia po niemal każdej nawierzchni, jaką ścieżka rzuci ci pod koła.

» SZLAKOWA SPECYFIKACJA

Agresywne opony, szeroka kierownica, krótki mostek i widelec o skoku 120 mm otwierają bramę do prawdziwego kolarstwa górskiego.

» PRZEWAGA DZIĘKI SZTYWNOŚCI

Stożkowa główka ramy, sztywne osie w standardzie Boost oraz kute gniazdo silnika sprawiają, że Cujo NEO prowadzi się pewnie i precyzyjnie nawet w najtrudniejszych warunkach.

» NAPĘD

Najbardziej zaawansowany i najmocniejszy napęd Shimano - Steps E8000 - łączy neutralne zachowanie klasycznego roweru MTB z płynnym wspomaganiem i intuicyjną obsługą za pomocą czytelnego wyświetlacza. Zintegrowany w dolnej rurze akumulator Shimano E8020 o pojemności 504 Wh daje ci zapas energii do dłuższej i szybszej jazdy.

» POD PRZYKRYWKĄ

Specjalna pokrywa chroni akumulator i umożliwia wygodne włączanie i wyłączanie napędu. Dolna osłona wzorowana na motocyklach zapewnia bezpieczeństwo jednostki napędowej.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.