Moterra

TWÓJ DOBRY DZIEŃ, CODZIENNIE

Wyciągnij więcej z każdej jazdy - więcej tras, więcej kilometrów, więcej szczytów i więcej zjazdów niż kiedykolwiek. Solidne zawieszenie, sztywna rama i wyjątkowo niski środkek ciężkości Moterry pokazują, że rower e-MTB może być zwinny, zwrotny i poręczny. To prawdziwe kolarstwo górskie, tylko jeszcze lepsze.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

» WYPOSAŻENIE GOTOWE NA SZLAK

Na 2019 rok Moterra otrzymuje bardziej agresywną specyfikację: amortyzator o skoku 140 mm, mocniejsze hamulce i zwinne opony 2,6" dają jeszcze większe możliwości w trudnym terenie.

» DEDYKOWANE MOCOWANIE Si

W przeciwieństwie do standardowych punktów montażowych używanych przez inne marki, nasze autorskie mocowanie Si ustawia napęd Bosch w najlepszym miejscu z punktu widzenia pracy zawieszenia i geometrii.

» KRÓTKO I NA TEMAT

Dzięki mocowaniu silnika Si i odsuniętej zębatce napędu Ai, Moterra ma najkrótszy tylny trójkąt w kategorii, co przekłada się na niesamowicie zwinne prowadzenie i wybitną trakcję.

» NISKI ŚRODEK CIĘŻKOŚCI

Unikalna integracja akumulatora pozwala na maksymalne obniżenie środka ciężkości. Jazda w technicznym terenie na idealne wyważonym, zwrotnym i stabilnym rowerze jest dzięki temu dziecinnie prosta.

» WZOROWA SZTYWNOŚĆ

Dodatkowa masa i moc powodują, że niektóre rowery e-MTB są wiotkie i prowadzą się jak talerz makaronu. Dolna rura Torsion Box, przelotowe osie zawieszenia ECSTC i szeroka tylna piasta w standardzie 157 mm dbają o to, żeby Moterra pokonywała zakręty jak po szynach.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.