Moterra NEO

TWÓJ DOBRY DZIEŃ, CODZIENNIE

Wyciągnij więcej z każdej jazdy - więcej tras, więcej kilometrów, więcej szczytów i więcej zjazdów niż kiedykolwiek. Z solidnym zawieszeniem i sztywną ramą z wyjątkowo niskim środkiem ciężkości, Moterra pokazuje, że rower e-MTB może być zwinny, zwrotny i poręczny. To prawdziwe kolarstwo górskie, tylko jeszcze lepsze.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

» CZYSTA ENERGIA

W systemie Bosch PowerTube środek ciężkości jest umieszczony nisko i centralnie, zapewniając doskonałą zwinność i stabilność roweru. Integracja z dolną rurą dba o smukły i czysty wygląd.

» WYPOSAŻENIE GOTOWE NA SZLAK

Amortyzator 140 mm, mocne hamulce i zwinne opony 2,6" czynią z Moterry pełnokrwisty rower szlakowy - będziesz chciał na nim jeździć całą dobę. Przyda się do tego fabryczne okablowanie przedniego oświetlenia, dostępne we wszystkich modelach Moterra NEO.

» DEDYKOWANE MOCOWANIE Si

W przeciwieństwie do standardowych punktów montażowych używanych przez inne marki, nasze autorskie mocowanie Si ustawia napęd Bosch w najlepszym miejscu z punktu widzenia pracy zawieszenia i geometrii.

» KRÓTKO I NA TEMAT

Dzięki mocowaniu silnika Si i odsuniętej zębatce napędu Ai, Moterra ma najkrótszy tylny trójkąt w kategorii, co przekłada się na niesamowicie zwinne prowadzenie i wybitną trakcję.

» WZOROWA SZTYWNOŚĆ

Dodatkowa masa i moc powodują, że niektóre rowery e-MTB są wiotkie i prowadzą się jak talerz makaronu. Dolna rura Torsion Box, przelotowe osie zawieszenia ECSTC i szeroka tylna piasta w standardzie 157 mm dbają o to, żeby Moterra pokonywała zakręty jak po szynach. 

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.