Trail NEO Performance

CODZIENNIE NA SZLAKU

Nowy Trail NEO bierze najlepsze cechy naszych cenionych ścieżkowców i dodaje moc potrzebną, żeby jeździć częściej i więcej. Więcej szlaków, więcej kilometrów, więcej przygód.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

» PEWNE PROWADZENIE

Szlakowa geometria idealnie łączy wyścigową dynamikę ze zjazdową stabilnością, na każdym kroku motywując cię do walki z własnymi ograniczeniami.

» NAPĘD

Najmocniejszy napęd firmy Bosch - Performance CX - automatycznie dobiera siłę wspomagania do warunków jazdy, od 120% do 300%. Pełna moc jest dostępna od pierwszego ruchu pedałów, co ułatwia ruszanie pod górę i zapewnia naturalne wrażenia z jazdy.

» UKRYTE MOCE

Akumulator PowerTube o pojemności 500 Wh jest elegancko zintegrowany z dolną rurą i zapewnia ponadprzeciętną moc i zasięg. Wszystkie Trail NEO są fabrycznie wyposażone w okablowanie przedniego oświetlenia.

» SZYBKIE KOŁA

Koła 29" z szerokimi oponami 2,4 lub 2,6" łączą w sobie prędkość, trakcję i pewne przetaczanie po nierównościach, pomagając w połykaniu kilometrów i walce z czasem na technicznych zjazdach.

» POD PRZYKRYWKĄ

Specjalna pokrywa chroni akumulator i umożliwia wygodne włączanie i wyłączanie napędu. Dolna osłona wzorowana na motocyklach zapewnia bezpieczeństwo jednostki napędowej.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.