Synapse Alloy

ZŁOTY STANDARD KLASY ENDURANCE

Zacznij natychmiast! Od czego chcesz - od szybkich treningów w grupie, do codziennego przemieszczania się ulicami miasta, Synapse oferuje lekkość, komfort i wygodną, sportową pozycję, które sprawią, że pokochasz długą i szybką jazdę na szosie.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

» KOMFORT PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Synapse Endurance Geometry to geometria ze sportową, ale lekko wyprostowaną pozycją, wspomagającą zarówno dynamiczną jazdę, jak i pewne prowadzenie. Idealne na długie wyprawy w siodle.

» ZOPTYMALIZOWANE PROWADZENIE

Synapse zaprojektowano z wykorzystaniem dwóch wariantów widelców, różniących się wyprzedzeniem osi - 60 mm w mniejszych rozmiarach i 50 mm w większych, dzięki czemu rower prowadzi się tak samo w każdym rozmiarze, a w mniejszych nie występuje problem zahaczania butem o przednie koło.

» GŁADKA PRĘDKOŚĆ

Synapse posiada strefy zaprogramowanej elastyczności w tylnym trójkącie i widelcu SAVE, zapewniając pełną kontrolę i komfort.

» POCZUJ LEKKOŚĆ

Aluminiowa konstrukcja ramy SmartForm C2 oraz nowy, w pełni karbonowy widelec zapewniają ponadprzeciętnie niską masę i właściwości jezdne roweru klasy premium.

» SZEROKIE MOŻLIWOŚCI

Z miejscem na opony o szerokości do 32 mm oraz dyskretnym mocowaniem błotników i bagażnika, Synapse jest idealnym uniwersalnym rowerem do codziennych eksploracji, wypadów w grupie i szybkiego przemieszczania się po mieście.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.