Slate

WIĘCEJ NIŻ GRAVEL

Jedyny w swoim rodzaju amortyzator Lefty oraz szybkie-i-tłuste opony 650x42c czynią ze Slate pełnoprawną szosówkę, której możliwości wybiegają daleko poza asfalt. Od bruku, przez szuter, aż po singletracki, Slate jedzie jak po szynach tam, gdzie inne rowery szosowe wymiękają.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

» DUŻE OPONY + MNIEJSZE KOŁA = WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Potężne opony w rozmiarze 42c ma obręczach 650b mają taką samą średnicę zewnętrzną, jak koło 28” z oponą 700x23c, łącząc prędkość roweru szosowego z niespotykaną dotąd przyczepnością w zakrętach i komfortem.

» GEOMETRIA FULL FUN

Krótki tylny trójkąt sprawia, że Slate prowadzi się nadzwyczaj zwinnie, a płaski kąt główki i długi przedni trójkąt pozwalają zachować stabilność w terenie.

» JAZDA NA PODUSZCE

Slate sprawia wrażenie, jakby przemieszczał się na poduszce powietrznej - dzieje się tak za sprawą objętości jego opon, widelca Lefty Oliver i tylnego trójkąta z mikroamortyzacją SAVE.

» ZASKAKUJĄCO LEKKI, ZADZIWIAJĄCO SZYBKI

To wilk w owczej skórze - pomimo swojego wyglądu, Slate waży niespełna kilogram więcej, niż porównywalny rower szosowy o tradycyjnej konstrukcji. Jest szybki, jak na prawdziwą (choć zadziwiająco komfortową) szosówkę przystało.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.