Topstone Carbon Lefty

Większy komfort na długie trasy dzięki widelcowi Lefty

Jedyny w swoim rodzaju zaawansowany gravel, który zaciera granice swojej kategorii. Przełomowy system zawieszenia KingPin, całkowicie nowy, zaprojektowany do graveli widelec Lefty Oliver i szerokie opony 650b zapewniają podwójną dawkę endorfin: możliwość jazdy w nieosiągalnym do tej pory terenie, połączoną z najwyższym komfortem i skutecznością na szosie. Oto przyszłość graveli.

Większy komfort na długie trasy dzięki widelcowi Lefty

Pełne zawieszenie

To było nieuniknione. Połączyliśmy nasz sprawdzony, super lekki i prosty w obsłudze system tylnego zawieszenia KingPin z nowatorskim gravelowym widelcem Lefty Oliver o skoku 30 mm - uzyskując lepszą kontrolę i jeszcze wyższy komfort. 

 

Łatwiejsza jazda na 100%.

Udoskonalona geometria i pozycja w siodle zapewniają stabilność i komfort bez utraty dynamiki. Jedź dalej, dłużej i mocniej.

Trakcja, komfort i kontrola

Topstone Carbon Lefty jest wyposażony w opony o mniejszej średnicy i większej objętości 650 x 47c, które zapewniają jeszcze większe możliwości terenowe i komfort jazdy. 

 

Wisienki na torcie.

Pomyśleliśmy o każdym szczególe. Prześwit dla szerokich opon, mnóstwo mocowań bagażu i akcesoriów, tylna oś Speed Release, możliwość montażu sztycy regulowanej. To po prostu działa.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.