Cannondale - Garmin na 72. Tour de Pologne 2015

O marce / Aktualności / Cannondale - Garmin na 72. Tour de Pologne 2015
03.08.2015
Ruszył 72. Tour de Pologne 2015. Wśród zawodników drużyna Cannondale-Garmin. Zmagania będą trwały w dniach 2-8 sierpnia 2015 roku i przebiegną pod hasłem „Łączymy stolice”. Kolarze pokonają w sumie 1076 kilometrów podzielonych na siedem etapów.
Na konferencji prasowej przed Tour de Pologne faworyci wyścigu opowiadali o swoich wspomnieniach związanych z wyścigiem.  Jednym z nich jest Moreno Moser z Cannondale – Garmin, włoski kolarz szosowy, bratanek legendy włoskiego kolarstwa Francesco Mosera. Największym sukcesem Moreno jest zwycięstwo plus dwa wygrane etapy właśnie w Tour de Pologne w 2012 roku. - To było największe zwycięstwo w mojej karierze. Cieszę się, że znów jestem w Polsce. W tym roku czuję się dobrze, jestem w dobrej formie. Chciałbym wygrać tu etap, ale oczywiście mam gdzieś w głowie klasyfikację generalną – powiedział Moser.
Team Cannondale-Garmin: Moreno Moser, Alberto Bettiol, Davide Formolo, Lasse Norman Hansen, Alan Marangoni, Matej Mohoric, Kristoffer Skjerping, Davide Villella.


Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.