Elektryczne

Wprowadzenie do rowerów elektrycznych

 

Rowery elektryczne są fantastyczne. Rowery elektryczne Cannondale są łatwe w obsłudze, można na nich jeździć dalej i szybciej, i mogą sprawić, że Twoje życie stanie się lepsze. Ale który z nich kupić? Gdzie mieści się bateria? Jak daleko można na nim jeździć? Odpowiedzi na wszystkie te pytania i wiele innych znajdziesz w naszym przewodniku po rowerach elektrycznych. Zapraszamy do skorzystania.

 

DATA | //clanky/2022/moterra_neo | C22_Moterra_Neo_Beauty_MAT_3Q.jpg

  

Do czego służy rower elektryczny?
To jazda na rowerze, tylko jeszcze lepiej - w rowerze elektrycznym masz do dyspozycji silnik zasilany baterią, który pomaga Ci w drodze. Możesz jechać dalej, możesz jechać szybciej, możesz czerpać więcej przyjemności z podróży - wystarczy ustawić silnik tak, aby zwiększyć siłę pedałowania, a on pomoże Ci przy każdym naciśnięciu na pedały podczas każdej jazdy.

 

Dostępna moc pozwoli Ci pokonać Twoje nowe ulubione wzniesienie

 

 

Gdzie mogę jeździć na rowerze elektrycznym?
Niezależnie od tego, czy chcesz dojeżdżać do pracy w mieście, korzystać z nowych, dróg, czy wyruszyć w plener, rower elektryczny jest doskonałym rozwiązaniem na każdą przejażdżkę. Nasze rowery elektryczne są wyposażone w najnowszą technologię, która zapewnia czystą przyjemność z jazdy.


Dlaczego rower elektryczny jest lepszy?
Dlaczego rower elektryczny jest lepszy? Jeśli chcesz wrócić do jazdy na rowerze, jeśli chcesz wybrać dłuższą trasę do domu, jeśli chcesz porzucić samochód i zamiast niego pedałować, lub jeśli chcesz więcej przewozić, więcej podjeżdżać i w ogóle więcej jeździć, pozwól, by zabrał Cię tam rower elektryczny. To takie proste.

 

 

Możesz jeździć, aby poprawić swoją kondycję, możesz jeździć dalej i mieć przy sobie więcej sprzętu, możesz zostawić samochód w domu i pomóc chronić środowisko - na rowerze elektrycznym możesz zrobić o wiele więcej i naprawdę poczuć korzyści. Czego tu nie lubić?

 

Jedź tam, gdzie musisz. Bądź tam, gdzie chcesz być.

 

 

Jak ładować baterię?
Ładowanie jest łatwe, wystarczy podłączyć. Nasze rowery elektryczne są wyposażone we wszystko, co jest potrzebne do standardowego ładowania w domu i w biurze. Odpowiedni rower jest dopasowany do odpowiedniej baterii: rozmiar baterii określa odległość, jaką można pokonać na jednym ładowaniu, a moc silnika pomoże Ci, gdy będziesz jej potrzebować. Wyjmowane akumulatory są w pełni schowane w ramie roweru, a ich pojemność jest mierzona w watogodzinach (lub Wh).


Jak zacząć jeździć na rowerze elektrycznym?
Wskocz na pokład, to proste. Po prostu naciśnij przycisk "play", to też jest proste. Wybierz tryb zasilania, pedałuj, a nasze silniki będą Cię napędzać. Wszystkie potrzebne informacje o jeździe są wyświetlane na panelu sterowania z przodu. To wszystko jest naprawdę proste. Będziesz się zastanawiać, dlaczego nie zrobiłeś tego wcześniej.

 

 

Poszerz swoje horyzonty: do 160 km na jednym ładowaniu

 

Jak daleko można dojechać na rowerze elektrycznym?
To, jak daleko i jak szybko możesz pojechać, zależy od wielu czynników, takich jak intensywność pedałowania w trybie najwyższej mocy, nachylenie terenu i prędkość jazdy. Podobnie jak w przypadku jazdy samochodem, jeśli noga cały czas mocno naciska na pedał gazu, to naturalnie zużywa się więcej paliwa.

 

 

Podobnie, im mocniej używasz silnika elektrycznego w rowerze elektrycznym, tym więcej energii zużywa bateria. Nie obawiaj się, zasięg naszych rowerów elektrycznych jest imponujący, ładowanie jest proste, a niektóre modele oferują dodatkowe zestawy baterii, które można łatwo przymocować bezpośrednio do roweru i zwiększyć zasięg.

 

DATA | //clanky/2022/moterra_neo | C22_Moterra_Neo_Beauty_MAT_3Q.jpg

  

 

Połączyliśmy nasze najlepsze projekty rowerów z najlepszymi silnikami i systemami baterii o zwiększonym zasięgu, aby stworzyć rowery elektryczne, które są idealnie dopasowane do Ciebie i rodzaju jazdy, jaką chcesz uprawiać. Niezależnie od tego, co to jest i gdzie chcesz jeździć, mamy wszystko pod kontrolą.

Ściśle współpracujemy z wiodącymi światowymi producentami silników, aby dobrać odpowiedni silnik do odpowiedniego typu roweru - szukaj modeli Bosch, Shimano lub Mahle - z napędem w piaście lub napędem centralnym. Jazda na rowerze elektrycznym jest nie tylko naturalna, ale także dodaje energii.

 

 

DATA | //clanky/2022/moterra_neo | C22_Moterra_Neo_Beauty_MAT_3Q.jpg

 

 

 

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.