LAB71

Rowery

 

Witaj w LAB71

Najlepsze z najlepszych. Najwyższy stopień wtajemniczenia. LAB71 to dział, który ma jedno proste zadanie: tworzyć maszyny marzeń. Najlżejsze. Najszybsze. Najbardziej oszałamiające, do jazdy i do oglądania. Każdy szczegół przemyślany. Każdy komponent przeanalizowany. Każdy materiał zoptymalizowany. To są rowery, których można pożądać, ale co ważniejsze, na których można jeździć. Rowery, które przyciągają i inspirują. Rowery, które przekraczają granice oczekiwań. Rowery, które pozwalają na nowo wyobrazić sobie, co jest możliwe. Witamy w Laboratorium.

 

 

 

W pogoni
za niemożliwym

 

 

Przede wszystkim osiągi. Przede wszystkim wydajność.

Już od 1971 roku osiągi mają kluczowe znaczenie. W przypadku LAB71 tylko one się liczą. Ramy i rowery sygnowane znakiem LAB71 są stworzone do dominacji.

 

 

Sztuka udoskonalania

Zaczynamy od naszych najszybszych, najbardziej innowacyjnych i najbardziej ekscytujących rowerów, a następnie udoskonalamy je do następnego poziomu i jeszcze dalej. Szczytowe osiągnięcie w zakresie materiałów, wykończenia, komponentów i specjalnych akcentów. LAB71 to najlepsze w Cannondale, udoskonalone.

 

 

Wszystko dla doznań z jazdy. I dla kolarza.

Rowery, które pochodzą z LAB71 nie powstały, by powiesić je na ścianie. Są wymarzone, zaprojektowane, skonstruowane i zbudowane tak, aby dawały przewagę, wywoływały dreszczyk emocji i pomagały w osiągnięciu jak najlepszych wyników.

 

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.