SuperSix

Całkowicie nowy SuperSix EVO przekracza oczekiwania.
Tak lekki, tak szybki i tak aerodynamiczny, że przeczy logice.
To maszyna stworzona po to, byś był szybszy wszędzie.
Prędkość ewoluowała.

 

Najlżejszy z szybkich

Pomalowana, gotowa do złożenia rama w rozmiarze 56, która waży zaledwie 770 gramów, a przy tym przeszła wszystkie nasze testy sztywności i zmęczeniowe robi wrażenie. Ale taka, która osiąga to wszystko z taką wydajnością aerodynamiczną, jest wręcz niesamowita.

 

 

Najszybszy z lekkich 

Jeśli chodzi o opór aerodynamiczny, nowy SuperSix EVO jest nie tylko jednym z najszybszych lekkich rowerów szosowych, ale jednym z najszybszych rowerów szosowych, kropka. Precyzyjnie opracowane kształty rur i w pełni spójna konstrukcja pozwalają zaoszczędzić 12 watów w porównaniu z modelem ostatniej generacji przy prędkości 45 km/h, co daje mu przewagę nad wieloma rowerami z grupy "aero", a jednocześnie waży nawet o kilogram mniej. Lekki czy szybki? Teraz nie musisz wybierać.

 

 

Ukształtowany przez prędkość

Co się dzieje, gdy projektujesz kompletny rower, a nie tylko ramę? Powstaje elegancki projekt wraz ze zintegrowaną aerodynamiką. Projektując ramę, widelec, kierownicę, koła i wspornik siodła jako system, uzyskujemy niższy opór powietrza i wyższą wydajność niż kiedykolwiek byłoby to możliwe przy użyciu przypadkowych części. To wyjątkowe wzornictwo napędzane przez wyjątkowe osiągi. To szczegóły, które zauważysz. Linie, o których będziesz marzyć. Prędkość, którą poczujesz.

 

 

Nieziemskie prowadzenie

SuperSix EVO jest czarodziejem. Sposób, w jaki łączy stabilność i zwrotność jest surrealistyczny. Dopracowana geometria wyścigowa, dostrojona dzięki precyzyjnej inżynierii zapewnia prowadzenie, które jest tak intuicyjne, tak kontrolowalne, że możesz wygodnie doprowadzić rower do granic możliwości i utrzymać go tam przez cały wyścig.

 

 

SystemBar R-One z MOMODesign

Wyjątkowa aerodynamika łączy się z komfortową kontrolą. Przy projektowaniu kokpitu nowego EVO współpracowaliśmy z renomowanym zespołem projektowym MOMODesign z branży wyścigów samochodowych. Wykorzystując kształty zmniejszające opór powietrza i elegancką integrację kabli, stworzone przez naszych inżynierów, wniósł on nowy poziom ergonomicznego wyrafinowania i stylu do centrum sterowania rowerem.

 

 

Koła Hollowgram R-SL 50

Jeden z najszybszych zestawów kół wyścigowych na świecie. Opracowane z myślą o nowym SuperSix EVO i ukształtowane przez naszą filozofię projektowania DRAFT, koło HollowGram R-SL 50 posiada obręcz o 50 mm wysokości i bardzo niskim oporze, płaskie szprychy oraz wnętrze piasty tylnej DT-Swiss 240 EXP, co sprawia, że jest to idealne koło do misji przewidzianej dla EVO - lekkość na podjazdy i aerodynamika na ucieczki.

 

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.