Cannondale Pro Cycling i Slipstream Sports połączą siły w 2015 r.

O marce / Aktualności / Cannondale Pro Cycling i Slipstream Sports połączą siły w 2015 r.
28.08.2014
Cannondale Pro Cycling i Slipstream Sports, czyli organizacja stojąca za zespołem Garmin-Sharp połączą siły w 2015 r.
Firma Cannondale w 2015 roku zostanie tytularnym i technicznym sponsorem drużyny Jonathana Vaughtersa. Dotychczasowa spółka wspierająca amerykańską grupę, czyli Garmin, definitywnie wycofuje się z kolarstwa, a dostarczyciel sprzętu, Cervelo, związał się z innym zespołem. Jak na razie, robocza nazwa nowego projektu brzmi Team Cannondale.

"Zespół Cannondale jest podekscytowany planami współpracy z Slipstream i zrobieniem z Cannondale Pro Cycling najbardziej postępowego i innowacyjnego zespołu w peletonie" - powiedział Peter Woods, prezes i dyrektor generalny Dorel Recreational/Leisure. "Zawodowi sportowcy odgrywają kluczową rolę w testowaniu naszych produktów, także w najbardziej ekstremalnych warunkach na całym świecie. To pomaga nam stworzyć idealne produkty dla naszych konsumentów."

Pewni miejsca w nowej ekipie są: Moreno Moser, Elia Viviani, Alan Marangoni, Kristijan Koren, Davide Villella, Davide Formolo, Alberto Bettiol i Matej Mohoric, czyli zawodnicy. którzy nadal mają ważne kontrakty z drużyną Roberto Amadio. Ze strony Garmin-Sharp, w tworzenie zespołu, zaangażowani zostaną: Andrew Talansky, Daniel Martin, Ryder Hesjedal, Tom Danielson, Ben King, Nathan Haas, Sebastian Langeveld, Tom-Jelte Slagter, Nick Nuyens, Nathan Brown, Andre Cardoso, Lasse Norman Hansen, Ramunas Navardauskas oraz Dylan Van Baarle. To sprawia, że w Team Cannondale nadal pozostaną wakaty, które mają zostać wypełnione, ponieważ według zapowiedzi, w 2015 roku nowa drużyna na liczyć 27 zawodników.
Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.