Synapse Alloy

Szosa odkryta na nowo
Płynna jazda, szybka jazda, pewność siebie. Dokądkolwiek zaprowadzi Cię droga, płyń na Synapse – naszej najbardziej komfortowej, wszechstronnej, gotowej na wszystko maszynie szosowej.

Tak gładko

W Synapse Alloy komfort jest wbudowany. Rury ramy Synapse Alloy są kształtowane i łączone z absolutną precyzją, aby pomóc w amortyzacji nierówności, ale bez zwiększania masy i izolowania użytkownika od pożądanych wrażeń z jazdy.

Tak wygodnie

Synapse Alloy porusza się z prędkością i gracją. Wygodna pozycja, stabilne prowadzenie i wspaniała reakcja ramy na moc tworzą rower, który pozwoli Ci poczuć kontrolę i czerpać więcej z każdej jazdy.

Zdolna do wszystkiego

Komfort i pewność siebie Synapse to także użyteczność. Wyważona geometria, mnóstwo mocowań na bidony i opony o szerokości 32 mm, które zapewniają amortyzację i przyczepność, sprawiają, że Synapse jest gotowa do jazdy po każdej drodze.

Bądź przygotowany

Nie przejmuj się drobiazgami. Niektóre modele Synapse są wyposażone w torbę na górną rurę Contain Bag. Łatwo ją załadować i łatwo do niej sięgnąć podczas jazdy. Zabierz przekąski, narzędzia, mapę lub cokolwiek innego, co pomoże Ci dotrzeć dalej.

SmartSense

Lepsza widoczność i świadomość
otoczenia to gwarancja bezpieczeństwa.

Nasz system SmartSense,
obejmujący zintegrowane oświetlenie
i tylny radar, otwiera nowe
możliwości inteligentnej jazdy.

Więcej informacji

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.