Cannondale LAB71

O marce / Aktualności / Cannondale LAB71
14.02.2023
Cannondale prezentuje LAB71 - nowy produkt klasy Ultra-Premium.

DATA | //clanky/2023/lab71 | 2023_Cannondale_LAB71-1.jpg

 

Rowery LAB71 przekraczają oczekiwania, a każdy ich szczegół jest dopracowany na poziomie marzeń.

Dziś premiera Cannondale LAB71, nowej linii produktów na podwyższonym poziomie, stanowiących kulminację ponad pięćdziesięciu lat innowacji w projektowaniu rowerów.

Nowa linia wykorzystuje najnowocześniejsze materiały i procesy. W połączeniu z niezwykłym wykończeniem i wyborem najlepszych dostępnych komponentów, ramy i kompletne rowery LAB71 są klejnotami koronnymi linii produktów Cannondale.

 

 

"LAB71 to naturalny postęp dla naszej firmy - nigdy nie przestajemy dążyć do lepszego" - powiedział Henning Schroeder, wiceprezes ds. rozwoju produktów w Cannondale. "LAB71 to miejsce, w którym pozwalamy naszym inżynierom, projektantom i menadżerom produktu szaleć, gdzie dostają możliwość zbudowania rowerów swoich marzeń. Te rowery są tym, o czym marzą nasi sportowcy i fani. Bierzemy nasze najszybsze, najbardziej innowacyjne platformy i udoskonalamy je jeszcze bardziej zaawansowanymi materiałami, ręcznie dobieranymi komponentami, wykończeniami i detalami, które odsłaniają nowe warstwy piękna widoczne pod każdym kątem."  

 

 

 

Od 1971 roku Cannondale kwestionuje konwencje w imię postępu i innowacji. Od rozpoczęcia rewolucji aluminiowej w latach osiemdziesiątych, poprzez kultowe rowery szosowe i górskie, do szalonych prototypów i legendarnych sportowców i drużyn - Cannondale nieustannie łamie zasady i popycha branżę do przodu. LAB71 ma na celu kontynuację tej tradycji.

 

DATA | //clanky/2023/lab71 | 2023_Cannondale_LAB71-2.jpg

 

Produkty Cannondale LAB71 będą dostępne jako rowery szosowe, gravelowe, górskie i elektryczne, a poszczególne modele będą wprowadzane na rynek od 1 marca 2023 roku. Więcej informacji na temat zupełnie nowej kolekcji LAB71 można znaleźć na stronie www.cannondalebikes.pl.

 

DATA | //clanky/2023/lab71 | 2023_Cannondale_LAB71-3.jpg

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.