Collab Cannondale & Rapha & Palace

O marce / Aktualności / Collab Cannondale & Rapha & Palace
02.10.2020
W tym nietypowym roku, pełnym nieoczekiwanych zmian, przedstawiamy Wam nasz nowy niesamowity projekt - osiągniety dzięki współpracy łączącej ikony kultury i przekraczającej konwencje.

W tym nietypowym roku, pełnym nieoczekiwanych zmian, przedstawiamy Wam nasz nowy niesamowity projekt - osiągniety dzięki współpracy łączącej ikony kultury i przekraczającej konwencje.

W przeciwieństwie do wszystkiego, co dotychczas widziano w kolarstwie - Cannondale, Rapha i Palace Skateboards połączyli wspólnie siły aby stworzyć nowatorski i niepowtarzalny wygląd zespołu EF Pro Cycling w trakcie rywalizacji podczas Giro d’Italia 2020.

Cannondale przedstawia całkowicie niestandardową flotę indywidualnie malowanych ram: od najszybszego roweru świata SystemSix, po lekki SuperSix EVO i "pogromcę-wiatru" SuperSlice. Wykorzystując nowo utworzone globalne centrum innowacji Cannondale i lakiernię, nasz zespół ściśle współpracował ze ekipą Rapha i Palace, aby stworzyć pakiet ramy i widelca, który ożywa dzięki niesamowitym efektom wizualnym.

„Kiedy myślę o Cannondale, przypomina mi się brat mojego najlepszego kumpla, którego wszyscy podziwialiśmy ze względu na czadowy rower, na którym jeździł! I ja tak bardzo pragnąłem aby taki mieć. ”

- Lev Tanju, założyciel Palace Skateboards

Palace Skateboards to marka, która doskonale wie jak skutecznie współpracować z innymi. Żeby wymienić tylko kilka marek, współpracowano z Reebok, Adidas, Ralph Lauren, Evisu czy też futobolowym zespołem Juventusu. Rowery wydają się nowym wyzwaniem dla ich kreatywności. Doskonałe dopasowanie!

Unikatowe zestawy ram zostały wyprodukowane wyłącznie dla ośmiu kolarzy biorących udział w wyścigu Giro d’Italia. Ale bez obaw, warto pozostać na bieżąco ponieważ mamy coś w zanadrzu! Zaoferujemy Ci sposób na zdobycie jednego z tych niezwykłych rowerów. Dołącz do nas na niezapomnianą przejażdżkę podczas wyścigu we Włoszech.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.