Droga na Sardynię

O marce / Aktualności / Droga na Sardynię
02.06.2017
Zapraszamy na zaplecze - seria filmów pt. "Droga na Sardynię" od kuchni pokazuje przygotowania i start w jubileuszowym Giro d’Italia.

Oprócz dokumentacji życia kolarza na World Tour, cykl przybliża włoską kulturę, historię kolarstwa i wkład Cannondale w rozwój tego sportu w ciągu ostatnich dwudziestu lat.

Na podróż zapraszają zawodnicy teamu Cannondale-Drapac: Alberto Bettiol, Davide Formolo, Davide Villella i Simon Clarke.

Część 1: rozpoznanie w Bergamo

Davide Formolo i Davide Villella przygotowania do jubileuszowego Giro rozpoczęli zwiedzaniem rodzinnych stron Davide Villelli, przez które wyścig jechał na etapie 15. Razem z kapitanem Simonem Clarkiem wspominają i omawiają trasę. 

Część 2: Trening przed Grand Tour

Tysiące przejechanych kilometrów, wyrzeczenia, samodyscyplina... Kolejny odcinek pokazuje poświęcenie i wysiłek konieczny, żeby przygotować się do Wielkiego Wyścigu. 

Część 3: Dzień wolny

Chłopaki robią przerwę w treningu, choć dzień wolny nie oznacza dnia bez roweru. Tym razem na Slate'ach eksplorują Toskanię, zaliczając zakończenie epickiego Strade Bianche w centrum Sieny.

 

Część 4: Początki

Składamy wizytę w domu rodzinnym Alberto Bettiolego w Castelfiorentino koło Florencji, gdzie Alberto rozpoczął swoją kolarską przygodę i gdzie działa jego pierwszy klub, wspominamy też legendarne drużyny Cannondale z "włoskim pierwiastkiem". 

Część 5: Gotowi na wyścig

Przygotowania zakończone i team Cannondale-Drapac jedzie na Sardynię na start setnej edycji Giro d’ Italia.

Podsumowanie setnego Giro d´Italia z teamem Canondale-Drapac

Udział w tegorocznym Giro miał dla drużyny wiele wymiarów. Podsumowanie Giro z punktu widzenia wszystkich zaangażowanych w ten wielki spektakl, jakim jest Grand Tour: fanów stojących wzdłuż trasy, zawodników i pracowników teamu .

DATA | //clanky/2017/giro | giro-konec.jpg

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.