Habit powrócił!

O marce / Aktualności / Habit powrócił!
04.04.2023
Tak jest. Nasz najlepiej sprzedający się i najlepiej oceniany rower ścieżkowy powrócił i jest lepszy niż kiedykolwiek. W zasadzie można powiedzieć, że jest dwa razy lepszy, ponieważ Habit jest teraz dostępny w dwóch fajnych konfiguracjach – jako Habit i Habit LT.

Obie zbudowane są na przeprojektowanej, pięknej ramie, w pełni karbonowej lub w pełni aluminiowej, z uaktualnioną, zawsze dostosowaną do rozmiaru geometrią i kinematyką zawieszenia. Obie solidne i bez udziwnień, dzięki czemu łatwo je pokochać i używać ich na co dzień.

DATA | /aspire/habit-carbon/clanek/C23_Habit_LT_Beauty_0003

Habit LT jest zbudowany do ostrzejszych zastosowań. Skok 140/150 mm, dampery ze zbiornikiem wyrównawczym, widelce Lyrik, mocne koła i agresywne opony oraz tarcze 200mm. Stabilny, przyklejony i wytrzymały, ale żwawy. 

DATA | /aspire/habit-carbon/clanek/C23_Habit_LT_Beauty_0004

Habit został zbudowany do szybkiej, płynnej i wszechstronnej jazdy po szlakach i dedykowanych ścieżkach. Skok 130/140 mm. Dampery bez zbiornika wyrównawczego, widelce Pike lub Recon, lekkie koła i opony trailowe, tarcze 180 mm. Szybki, lekki, zwinny, do zabawy. 

DATA | /aspire/habit-carbon/clanek/C23_Habit_Barcelona_0221

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.