Nowy Cannondale Synapse

O marce / Aktualności / Nowy Cannondale Synapse
28.06.2017
To dla nich. Dla tych, którzy zawsze atakują, wiecznie poszukują, uderzają wtedy, kiedy tego chcą, niczego nikomu nie udowadniając. Dla tych, którzy żyją po to, by jeździć więcej i ciężej. Nie dla poklasku czy trofeów, ale dla wspomnień i charakteru. Dla zaangażowanych i oddanych sprawie, dla wierzących w jedność maszyny z człowiekiem i ich biotechnologiczną synergię. To oni tworzą kolarstwo klasy endurance, ty je tworzysz. Prawdziwa maszyna wytrzymałości.

Nový Cannondale Synapse

Nowy Cannondale Synapse

Integracja systemowa na nowym poziomie

Technologia SAVE była jednym z fundamentów istnienia linii Synapse od chwili jej powstania, a jej kolejne ulepszenia obecne w nowym rowerze czynią ją jeszcze skuteczniejszą w tłumieniu wibracji. Zaprogramowane strefy ugięcia w ramie i widelcu zapewniają zdolność do pochłaniania drgań i nierówności. Wąska sztyca o średnicy 25,4 mm działa jak elastyczny tłumik, uginając się pod wpływem ciężaru kolarza w czasie jazdy na siedząco. Nowy Synapse jest jeszcze bardziej komfortowy, bez pozbawiania kolarza tego, co najlepsze w jeździe na szosie.

 

Nový Cannondale Synapse

Prawdziwa. Geometria.

Endurance.

Ta nazwa mówi wszystko. "Endurace Race Geometry" oznacza geometrię zoptymalizowaną pod kątem ścigania, z nieco podwyższoną główką, ułatwiającą spędzanie w siodle wielu godzin. Pozycja za kierownicą kusi, by jechać szybko i dynamicznie, zarazem długo i daleko, bez nieprzyjemnego zmęczenia zbyt dużym pochyleniem pleców. W skrócie, stworzyliśmy ją, by istnieć, nie tylko wytrwać.

Nový Cannondale Synapse

Zoptymalizowany rozmiar

Indywidualny układ włókien węglowych i średnice rur ramy, wysokość główki oraz długość i kształt rury sterowej, trzy dedykowane offsety haków widelca - to wszystko zmienia się wraz z rozmiarem ramy, zapewniając każdemu kolarzowi optymalną wagę i sztywność właściwą do jego możliwości. To nasza obsesyjna dbałość o detale sprawia, że nie robimy rzeczy w sposób łatwy, ale możliwie najlepszy.

Nový Cannondale Synapse

Rama o wadze 950 g

Tu nie chodzi tylko o oszczędność wagi - to połączenie z wyścigowym charakterem i pewnym, łagodnym prowadzeniem - niska waga jest niejako przy okazji. A że nowy Synapse Carbon waży zaledwie 950 gramów? Uwierz w to.

Nový Cannondale Synapse

Mikroamortyzacja SAVE

Stworzone by pochłaniać szkodliwe drgania i wibracje nierównych nawierzchni, a pozostawić informację zwrotną o drodze, dochodzącą wprost z opon - dzięki temu wiesz o drodze więcej, jedziesz dalej, szybciej i pewniej.

Nový Cannondale Synapse

Sztyca SAVE

Sztyca o średnicy 25,4 mm, wraz z zintegrowanym w ramie jarzmem, tworzą unikalny system amortyzacji i redukcji wstrząsów, uzupełniający resztę systemu SAVE.

Nový Cannondale Synapse

Wyścigowa sztywność

Rama i widelec wykonane w technologii Asymetrycznej Integracji równoważą siły pochodzące z hamowania i intensywnego pedałowania, gwarantując sztywność godną roweru z peletonu World Tour. Przygotuj się na uderzenie sztywności i precyzji na światowym poziomie.

Nový Cannondale Synapse

Zarządzanie przewodami

Kable elektryczne? Zwykłe linki? A może wolisz zupełnie bezprzewodowo? Możesz nawet dopasować ekran lcd, jeśli chcesz. W Synapse znajdziesz specjalny port na dolnej rurze ramy, który przejmie kontrolę nad przewodami i

Nový Cannondale Synapse

Sztywne osie i mocowania

flat mount

Duże, ponadwymiarowe osie w przednim i tylnym kole wydają się być przesadą, ale nowym Synapse jeździ się dużo, do przesady i ponad miarę, zatem to całkiem logiczne i potrzebne rozwiązanie. Flat Mount to relatywnie nowy standard, ale jakże potrzebny! Oznacza mniejszą wagę, wiekszą sztywność połączenia, mniej elementów i łatwość ustawienia zacisku względem tarczy hamulca. Tak jest po prostu lepiej!

Nový Cannondale Synapse

Miejsce dla szerokich opon 32mm

Odkryjesz jazdę nie tylko na szosie, ale i obok niej. Nowy Synapse zmieści opony o szerokości do 32 mm, zarówno w przednim jak i tylnym kole. Połącz je z cechami mikroamortyzacji systemu SAVE i masz rower szosowy gotowy zjechać nawet na ten szuter, który zwykle omijałeś.

Nový Cannondale Synapse

Złoty przykład klasy endurance.

Czy jesteś na niego gotów?

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.