Nowy Lefty Ocho

O marce / Aktualności / Nowy Lefty Ocho
18.05.2018
Przedstawiamy całkowicie nowego Lefty Ocho, przełomowego siódmego spadkobiercę oryginalnego przewrotowca. Najbardziej zaawansowany, płynny i precyzyjny ultralekki widelec XC, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Stworzony dla Tych, którzy Uwierzyli.

Nowa Lefty Ocho

Najlepszy na świecie amortyzator XC. Uwierz w to.

Całkowicie nowy Lefty Ocho powstał dla zawodnika XC, który wierzy w wyniki. W niezwykłą płynność amortyzacji, która jest wynikiem minimalnego tarcia osiągalnego w konstrukcji widelców. W prędkość zmieniającą podjazdy we wspomnienie, która jest wynikiem jazdy na jednym z najlżejszych amortyzatorów na świecie. W precyzję wyboru linii przejazdu, która jest wynikiem najwyższej w klasie sztywności, zestrojonej pod całkowitą kontrolę. W poczucie pewności, które jest wynikiem jazdy na najbardziej zaawansowanym, przełomowym, przeczącym stereotypom i wygrywającym wyścigi widelcu, jaki kiedykolwiek stworzono. To są te wyniki, z których wynikają… cóż… prawdziwe wyniki.

Nowa Lefty Ocho

Przykazanie pierwsze: zmniejsz masę

Pierwszy na świecie jednopółkowy amortyzator XC z pojedynczą golenią redukuje masę w najbardziej oczywisty sposób. Dzięki jednej koronie i jednej goleni, cały materiał jest skupiony tam, gdzie wymaga tego sztywność i wytrzymałość. Efektem jest jeden z najlżejszych amortyzatorów na świecie - o 250 g lżejszy od poprzedniego Lefty. Niższa masa nieresorowana w porównaniu z tradycyjnymi widelcami przyspiesza reakcję na nierówności. Lżejsza jest też stożkowa rura sterowa, zapewniająca pełną kompatybilność ze standardami. Jedna korona jedynego króla.

Nowa Lefty Ocho

Najpłynniejszy. Kropka.

Amortyzacja wiąże się z ruchem. Im płynniejszy ten ruch, tym lepiej wykonuje ona swoją pracę. Izoluje od uderzeń. Płynie przez skały jak po maśle. Utrzymuje rower na wybranej linii... a Ciebie na rowerze. Jeśli chodzi o płynność ugięcia, Ocho stanowi klasę sam w sobie. Ma mniej generujących tarcie elementów ślizgowych i uszczelek, niż jakikolwiek inny widelec. Nowy, bardziej czuły tłumik Chamber. A także kolejną ewolucję Delta Cage - rewolucyjnej konstrukcji Lefty'ego, w której ugięcie opiera się na łożyskach igiełkowych. Wszystko to składa się na najbardziej płynną amortyzację na rynku. Bez tarcia, bez zacinania i bez zawahania, bez względu na to, jak mocno napierasz. Po prostu zawsze czysta i płynna praca zawieszenia, dla całkowitej kontroli.

Nowa Lefty Ocho

Wyścigowo zestrojona sztywność.

Lefty Ocho jest najsztywniejszym z lekkich amortyzatorów XC, co niewątpliwie jest dobrą informacją. Ale wyróżnia go nie to, jak bardzo jest sztywny, ale w jaki sposób. Każdy kij ma dwa końce: zbyt niska sztywność powoduje, że rower prowadzi się jak talerz rozgotowanego makaronu. Ale sztywność zbyt wysoka, lub w niewłaściwych miejscach, to rower odbijający się od przeszkód, zamiast płynący po nich. Unikalna jednopółkowa konstrukcja oraz goleń o trójkątnym przekroju dają nam możliwość kształtowania sztywności w niespotykanym dotąd zakresie. Sztywność dla pewności, elastyczność dla płynności.

 

Przyjrzyj się szczegółom.

Nowa Lefty Ocho

Blokada skoku

Prosta, niezawodna, sterowana linką manetka, włącza blokadę skoku widelca lub jednocześnie widelca i dampera.

Nowa Lefty Ocho

Tłumik Chamber

Całkowicie nowy tłumik o wysokim przepływie oleju, z zewnętrzną regulacją tłumienia kompresji i powrotu, oraz systemami samoodpowietrzania i kompensacji ciepła. Płynne, czułe i bezbłędnie działające tłumienie w każdych warunkach.

Nowa Lefty Ocho

Trójkąt w trójkącie

Trójstronne łożyskowanie igiełkowe nowego Ocho eliminuje możliwość obrotu wewnętrznej goleni względem zewnętrznej, zapewniając niesamowitą precyzję sterowania.

Nowa Lefty Ocho

Łożyska igiełkowe Delta Cage

Nie bądź takim nieczułym sztywniakiem. Ruszaj z niespotykaną dotąd płynnością dzięki Delta Cage, nowej wersji legendarnej goleni Cannondale pracującej na łożyskach igiełkowych.

Nowa Lefty Ocho

Adapter hamulca StopLock

Samoregulujący się adapter hamulca można zdemontować za pomocą jednego obrotu klucza 5 mm i naciśnięcia przycisku. Szybszy i prostszy demontaż koła.

Nowa Lefty Ocho

Jednopółkowa konstrukcja

Pierwszy na świecie amortyzator XC z jedną półką i jedną golenią, dla jedynych w swoim rodzaju osiągów.

Nowa Lefty Ocho

Podsumowanie

Całkiem nowy Lefty Ocho

Po prostu najbardziej zaawansowany, najbardziej płynny i najbardziej precyzyjny ultralekki amortyzator XC, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne.

Stworzony z myślą o wyzwaniach. Stworzony do wygrywania. Stworzony dla Tych, którzy Uwierzyli.

 

Nowa Lefty Ocho

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.