Outsiderzy

O marce / Aktualności / Outsiderzy
22.08.2023
"Outsiderzy" to grupa swobodnie myślących sportowców, którzy wybrali alternatywne ścieżki wyrażania siebie i swojej kreatywności.

 

Cannondale nawiązał współpracę z Vans, aby zebrać kolektyw sportowców - artystów  i umożliwić pełną ekspresję ich pasji. W filmie wzięło udział pięć osób, którym dano pełną swobodę w tworzeniu opowieści ukazującej ich miłość do sportu i twórczego wyrażania siebie. 

 

Sam Taxwood

Miłość Sama Taxwooda do snowboardu i kolarstwa może wydawać się kompletnym niedopasowaniem. Ale dla kogoś, kto przez całe życie przekraczał swoje granice, jest to naturalny postęp. Jest po prostu coś w wolności, jaką dają dwa koła, co gra w duszy kogoś, kto nie boi się podejmować ryzyka. Sam Taxwood usłyszał to wezwanie i odpowiada na nie - używając swojego roweru Cannondale Synapse do odkrywania gór w zupełnie nowy sposób.  

 

Max Nerurkar

Max Nerurkar jest artystą ekspresjonistycznym. Wykorzystuje unikalną mieszankę sztuki, deskorolki terenowej, muzyki i rowerów, aby stworzyć chaotyczny obraz doskonałości. Każde z jego hobby jest jednym ze składników, które pozwalają mu odkryć nieograniczoną wolność. Wolność, której doznaje na swoim niepowtarzalnie malowanym Cannondale’u Jekyllu. 

 

Hanna Scott

Hanna Scott jest profesjonalną surferką o zabawowym stylu. Jej naturalny flow na wodzie przekłada się na jej kreatywność poza wodą. Jej żywiołowe podejście wciąga ludzi wokół niej i wydobywa z nich to, co najlepsze. Poznać Hannah to poznać przygodę - a to sprawia, że Cannondale Topstone jest idealnym partnerem. 

 

Marion Haerty

Marion Haerty to nieustraszona snowboardzistka, od deski uzależniona od zawsze. Tę samą energię, co na desce wykorzystuje na swoim Cannondale Moterra Neo, aby kontynuować odkrywanie coraz bardziej odległych górskich lokalizacji. Z odwagą i ambicjami Marion szuka przygód wypełnionych epickimi widokami i dużymi lotami. 

 

Dan Liedahl

Dan Liedahl to snowboardzista, którego myśli są skupione, pewne siebie i precyzyjne, dzięki czemu zachowuje idealną równowagę między rozsądkiem, a szaleństwem. Podejście Dana do snowboardu jest nieograniczone przez otoczenie. Zimą pokryte śniegiem góry służą mu za płótno, a deską "maluje piękne obrazy". Kiedy zmienia się pora roku, wsiada na swojego Cannondale’a Jekylla i używa go jako narzędzia do stworzenia kolejnego arcydzieła, tym razem na ziemi i piargach. 

 

 

CANNONDALE Z DUMĄ WSPÓŁPRACUJE Z VANS I TYMI NIESAMOWITYMI LUDŹMI, ABY POKAZAĆ ICH HISTORIE I WYJĄTKOWE PERSPEKTYWY. OUTSIDERZY CELEBRUJĄ SIŁĘ INDYWIDUALNOŚCI I RADOŚĆ ODKRYWANIA NOWYCH HORYZONTÓW NA DWÓCH KOŁACH, ZACHĘCAJĄ NAS DO REALIZOWANIA NASZYCH PASJI, PRZEŁAMYWANIA GRANIC I CZERPANIA Z RÓŻNIC MIĘDZY NAMI. 

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.