Scalpel HT – nowy gatunek roweru MTB

O marce / Aktualności / Scalpel HT – nowy gatunek roweru MTB
04.11.2021
Nowy Scalpel HT jest dla tych, którzy szukają jak najlżejszego roweru na długie dystanse, ale jednocześnie chcą korzystać z najbardziej zaawansowanych technologii na wymagających trasach XC.

Scalpel HT to nowy poziom MTB. Stanowi idealne połączenie lekkości, stabilnej geometrii, pewności jazdy oraz niespotykanego w hardtailach komfortu. Połączenie, które stanowi gotowy przepis na zdobywanie najwyższych stopni podium i zbieranie KOM-ów i QOM-ów podczas wycieczek.

Lekkość

Ważąca zaledwie 895 g rama Scalpela HT ma potencjał do dalszego odchudzania dzięki wymiennym przelotkom wewnętrznego prowadzenia linki przerzutki.

DATA | //clanky/2021/scalpel_ht | Scalpel_HT_Cables.jpg

Pewność

Geometria Proportional Response z bardzo stabilnym kątem główki ramy 66,5° zapewnia idealną pozycję rowerzysty w każdym rozmiarze ramy, trakcję na stromych podjazdach i bezpieczne prowadzenie na technicznych zjazdach.

DATA | //clanky/2021/scalpel_ht | Scalpel_HT_Frame.jpg

Komfort

Za wygładzanie nierówności odpowiada konstrukcja tylnego trójkąta z obniżonymi górnymi rurkami i spłaszczonymi strefami ugięcia, a także bezkompromisowo czuły widelec Lefty Ocho w dwóch najwyższych modelach.

DATA | //clanky/2021/scalpel_ht | Scalpel_HT_Stays.jpg

Pełna gama modeli Scalpel HT

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.