SuperSix EVO to "Rower Roku 2020"!

O marce / Aktualności / SuperSix EVO to "Rower Roku 2020"!
30.03.2020
SuperSix EVO zdominował kategorię "Rower Roku"

Jeśli wygrywamy, to na całej linii!

W tym tygodniu czasopismo Cycling Plus, we współpracy z BikeRadar opublikowało ostateczne wyniki testu na Rower Roku – odnieśliśmy absolutne zwycięstwo!

DATA | //clanky/2020/boty_supersix | BOTY_supersix_evo.png

Co piszą o SuperSix EVO

W renomowanym magazynie Cycling Plus podjęto jednogłośną decyzję: "Cannondale SuperSix EVO Carbon Disc Ultegra jest zasłużonym zwycięzcą i przykładem roweru, który jest czymś więcej, niż tylko sumą części, które się na niego składają."

"Jeśli myślisz o nowym rowerze, zrób sobie przysługę i sprawdź najnowsze EVO. Ten rower określi trendy na najbliższe dziesięciolecie, podobnie jak jego poprzednik miał wpływ na wszystkie rowery wyścigowe ostatniej dekady", mówi redaktor magazynu Cycling Plus o tegorocznym zwycięzcy.

Przyznanie nagrody Cycling Plus Best Performance Bike Award 2020 uzasadniono w następujący sposób: "Jest to maszyna wyścigowa, która oferuje najwyższe parametry w rozsądnej cenie. EVO ma lepsze osiągi niż rowery z większymi liczbami na metce z ceną."

DATA | //clanky/2020/boty_supersix | can_supersix_evo.jpg

Coraz bardziej popularny

Wraz z nagrodą "The Year Award" nasz SuperSix EVO Hi-Mod Dura Ace Di2 jest prezentowany jako jeden z ulubionych modeli redakcji w sekcji Superbike Guide: "Jeśli twój portfel ci na to pozwala, kup najnowszą wersję tej doskonałej szosówki. Tu nie ma niedociągnięć."

Portal BikeRadar z kolei widzi ogromny potencjał w naszym SuperSix EVO. "Pomimo nierówności na drodze, jechałem z większą prędkością i doceniałem efektywność EVO. Niezależnie od tego, czy chodzi o lepszą aerodynamikę, lepszą transmisję energii czy płynniejszą jazdę, to nowe EVO jest pierwszorzędnym osiągnięciem, z którego będę się cieszyć jeszcze co najmniej kilka nadchodzących lat."

DATA | //clanky/2020/boty_supersix | Reviews.jpg

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.