Moterra LT

Rower górski o dużym skoku i nieskończonych możliwościach.

Stworzony, aby błyszczeć na czarnych trasach i technicznych podjazdach. Idź pojeździć w terenie, który do tej pory był nieprzejezdny - teraz to twój plac zabaw.

Ze skokiem 170 mm z przodu i 165 mm z tyłu, sprężynowym damperem z „piggybackiem” i mocarną specyfikacją, Moterra Neo LT jest gotowa na lokalne trasy enduro i niekończące się zjazdy w alpejskich dolinach. 

Wydajność absolutna

Kiedy masz do dyspozycji najmocniejszy i najbardziej zaawansowany system od najbardziej rozpoznawalnego dostawcy technologii e-bike, nie zdziw się, jeśli podjazdy staną się twoją ulubioną częścią wycieczki.

Zaprojektowane dla ciebie

Wydajne wspomaganie ułatwia jazdę, ale to właściwości jezdne czynią ją wyjątkową. W ramach naszej autorskiej koncepcji Proportional Response każdy rozmiar ramy ma swoją unikalną kinematykę zawieszenia, geometrię i konstrukcję. Dzięki czemu wszystko działa tak, jakby było stworzone specjalnie dla ciebie. Telepatyczne reakcje, jedwabiście gładka amortyzacja i nieskończona przyczepność – tak jak tego oczekujesz.

Wolałbyś rower o podobnych możliwościach, ale z mniejszym skokiem? Spójrz na nowy model Moterra Neo z zawieszeniem 150/150 mm.

Modele Moterra Neo

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.