Habit

Habit powrócił!
Tak jest. Nasz najlepiej sprzedający się i najlepiej oceniany rower ścieżkowy powrócił i jest lepszy niż kiedykolwiek. W zasadzie można powiedzieć, że jest dwa razy lepszy, ponieważ Habit jest teraz dostępny w dwóch fajnych konfiguracjach – jako Habit i Habit LT.

Pierwsza z nich - Habit, lżejsza i szybsza, jest dla ridera szukającego flow; druga – Habit LT - dla tych, którzy szukają emocji na bardziej zadziornym i dzikim końcu spektrum jazdy po ścieżkach.

 

Obie zbudowane są na przeprojektowanej, pięknej ramie, w pełni karbonowej lub w pełni aluminiowej, z uaktualnioną, zawsze dostosowaną do rozmiaru geometrią i kinematyką zawieszenia. Obie solidne i bez udziwnień, dzięki czemu łatwo je pokochać ich używać na co dzień.

Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz, Habit ma to, czego potrzebujesz, aby spędzić dobre chwile na ścieżkach.

 

 

Geo na szlak
Nowy Habit to złoty środek w dziedzinie geometrii ścieżkowej. Mniejszy kąt główki 65,5 stopnia, znacznie bardziej stromy kąt podsiodłowy 77,5 stopnia, około 2 cm większy reach i krótsza rura podsiodłowa zapewniają niższe osadzenie sztycy teleskopowej niższy przekrok dla wszystkich wersji.

Habit LT wykorzystuje tę samą ramę, ale jest nieco spokojniejszy ze względu na dłuższy widelec. Kąt główki 64,7 stopnia, kąt podsiodłowy 77 stopni. Idealny na ciemniejszą stronę mocy. (Uwaga - oba rowery mają taką samą długość dampera, tylko inny jego skok).

 

 

Zawieszenie i geometria Proportional Response
Proportional Response to nasza holistyczna filozofia projektowania, która zapewnia właściwe dopasowanie i optymalne doznania z jazdy dla każdego rozmiaru ramy i każdemu riderowi, niezależnie od jego wzrostu i wagi.

W zawieszeniu Proportional Response kinematykę zawieszenia zmienia się w zależności od środka ciężkości rowerzysty, tak aby każdy mógł korzystać z optymalnej równowagi między hamowaniem, pedałowaniem i absorpcją nierówności.

 

Każdy aspekt geometrii jest dostosowany do rozmiaru ramy, tak więc gdy rośnie reach, wysokość i długość przodu ramy, rośnie również długość wahacza utrzymując rowerzystę w centrum pomiędzy kołami dla niezrównanej trakcji i kontroli.

W rezultacie Habit i Habit LT sprawiają wrażenie, że zostały zbudowane specjalnie dla Ciebie, niezależnie od tego, kim jesteś. Nowe modele karbonowe otrzymały pełną obsługę Proportional Response z niestandardową geometrią i zawieszeniem dla każdego rozmiaru. Natomiast dla modeli serii Alloy zaprojektowaliśmy 3 charakterystyki kinematyczne. Rozmiar XS ma swoją własną, unikalną, ponieważ używa kół 27.5 z przodu i z tyłu. Rozmiary M i L mają kolejną wspólną, podobnie jak L i XL.

 

Łatwo pokochać
Habit jest zbudowany do zabawy, z prostymi, łatwymi w serwisie komponentami. Standardowe główki ramy, gwintowany suport, standardowe mocowanie dampera i hak przerzutki UDH. Łatwe w użyciu wewnętrzne prowadzenie kabli zarówno w rowerach alu, jak i z karbonu (karbon ma wewnętrzne rurki do prowadzenia przewodów). Dodatkowo – przykręcane mocowanie na narzędzia StrapRack w modelach karbonowych.

 

 

Właściwa specyfikacja szlakowa
Habit został zbudowany do szybkiej, płynnej i wszechstronnej jazdy po szlakach i dedykowanych ścieżkach. Skok 130/140 mm. Dampery bez zbiornika wyrównawczego, widelce Pike lub Recon, lekkie koła i opony trailowe, tarcze 180 mm. Szybki, lekki, zwinny, do zabawy.

Habit LT jest zbudowany do ostrzejszych zastosowań. Skok 140/150 mm, dampery ze zbiornikiem wyrównawczym, widelce Lyrik, mocne koła i agresywne opony oraz tarcze 200mm. Stabilny, przyklejony i wytrzymały, ale żwawy.

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.