Scalpel

Oto nowy Scalpel!

Trzymaj się mocno

Całkowicie nowy Scalpel to ekscytująca przejażdżka. Z najbardziej zaawansowanym zawieszeniem i geometrią, jakie kiedykolwiek zagościły w lekkiej maszynie wyścigowej, oraz agresywną specyfikacją XC, Scalpel znajduje dodatkową prędkość na każdej trasie. Przyspiesz tam, gdzie inni się wahają, wykorzystaj przyczepność tam, gdzie wpadają w poślizg, wyprzedzaj tam, gdzie hamują. Scalpel prowadzi szarżę w zupełnie nową erę XC. Skasuj bilet, zapnij pasy i przygotuj się do startu.

Lepsze zawieszenie

Nie tylko większy skok - lepszy skok. Dzięki magii naszej kinematyki FlexPivot i zawieszenia Proportional Response, 120 mm skoku Scalpela zapewnia nierealną przyczepność, większą kontrolę i o wiele więcej zabawy - z całą efektywnością i szybkością reakcji, jakiej można oczekiwać od roweru wyścigowego z Pucharu Świata.

Można się gapić

Żaden inny widelec nie wygląda jak Lefty i żaden inny widelec nie robi tego, co Lefty, lądując na niezliczonych podiach od czasu jego wprowadzenia prawie 20 lat temu. Z tej szalonej konstrukcji wynikają niezrównana sztywność, płynność i szybkość reakcji, więc kiedy nadejdzie czas prezentacji w akcji, Lefty utrzyma Cię na czele.

Piękno prędkości

To nie jest krzyk mody. To czysty, celowy projekt. Każdy element Scalpela jest napędzany przede wszystkim przez funkcję - kinematykę, wagę, sztywność i możliwości. Cechy definiują kształt, zamiast być przez niego ograniczane. Tak oto „szybko” wygląda dobrze.

Diabeł tkwi w szczegółach

Szybkość zaczyna się od geometrii, a Scalpel to strzał w dziesiątkę. Łagodny kąt główki ramy 66,6º i geometria, która jest dostosowywana do rozmiaru, aby zapewnić zawodnikowi pozycję równowagi idealnie między kołami. Rezultat? Większa moc i przyczepność na podjazdach, bardziej precyzyjna kontrola w zakrętach i zupełnie nowy poziom pewności siebie przy dużej prędkości.

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.