Gorączka czarnego złota: test Triggera Black Inc. w magazynie BIKE

O marce / Aktualności / Gorączka czarnego złota: test Triggera Black Inc. w magazynie BIKE
23.02.2015
Rowery z serii Black Inc., choć dla niektórych niepozorne, to talia asów z rękawa Cannondale. Niezależnie od modelu na pokładzie znajdziesz wyłącznie najlepsze komponenty i mnóstwo carbonu. Nie inaczej jest w przypadku Triggera.

 

"
Trigger prowadzi się lekko i łatwo przyspiesza. Zwarta pozycja zapewnia dobrą widoczność i kontrolę na zjazdach. Tu rower prowadzi się nie tylko wyjątkowo precyzyjnie (to zasługa Lefty), ale pozostaje skoczny i zwrotny. (...) Kto będzie miał przyjemność przemieszczać się Triggerem, przeżyje ją zdecydowanie na podjazdach. Prawy kciuk usztywnia tył i skraca skok na sprzyjające przyczepności 85 mm. Można atakować! Z tarczą w korbie 30 z. nie polegnie się już na przeciętnie stromych podjazdach. Zalety i wady korby z jedną tarczą i tylko 11 biegów wyliczaliśmy już wielokrotnie – albo przełożenia pasują, albo lepiej trzymać się z daleka. Black Inc. pozwala sobie na podobny chwyt, w końcu grupa docelowa tego roweru i tak jest bardzo specjalna... Wzorem Oscara Wilde'a: „Otocz mnie luksusem, z wszystkiego, co potrzebne, mogę zrezygnować”.

(...) Cannondale Trigger w najwyższej wersji używa wszystkich środków, by na nowo zdefiniować pojęcie superturysty. Karbonowe szaleństwo dla fanów z grubym portfelem."

Zapraszamy do lektury całego testu oraz innych testów w wyadniu drukowanym. Bike magazyn
Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.