Topstone Carbon

Nic cię nie powstrzyma.

Jeśli twój pomysł na zabawę zaczyna się tam, gdzie kończy się asfalt, mamy rower szutrowy, który na pewno ci się spodoba. Nowy Topstone Carbon z tylnym zawieszeniem Kingpin może być wyposażony w widelec sztywny lub nasz firmowy amortyzowany widelec Lefty Oliver, który został opracowany specjalnie na potrzeby rowerów gravelowych.

Pełne wyposażenie

Dzięki wielu możliwościom mocowania koszyka bidonu na ramie i widelcu, nowy rower Topstone Carbon jest gotowy, by wyruszyć na długie szlaki z pełnym ekwipunkiem.

Zawieszenie Kingpin.

Ten prosty system tylnego zawieszenia zapewnia płynną jazdę bez wstrząsów, ale też dodatkowego ciężaru i skomplikowanych elementów. Niezależnie od tego, czy cenisz sobie komfort podczas długiej jazdy, czy lepszą trakcję w terenie, Kingpin sprawi, że Twoja jazda będzie o krok lepsza.

W wielkim stylu z Leftym

Przeznaczony do kół 700c i opon o szerokości do 45 mm, nasz widelec szutrowy o skoku 30 mm zapewnia najbardziej płynną jazdę na świecie, oferując niezrównany komfort i precyzję kierowania - cechy, które pozwolą ci na więcej, niż mogłeś do tej pory.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo

Wszystkie nowe modele Topstone Carbon są już wyposażone w SmartSense lub w pełni przygotowane do jego instalacji.

Więcej informacji

Tnij zakręty

Zastosowana geometria OutFront gwarantuje doskonałe prowadzenie, stabilność i zwrotność prowadzenia.

Tak, jak chcesz

Wybierz konfigurację, która najbardziej ci odpowiada. Modele 1 i 2 to zarówno pełne zawieszenie z Lefty, jak i system SmartSense zwiększający bezpieczeństwo. Model 3 jest dostępny zarówno w wersji bez świateł, jak i ze światłami. Czwórka ma już wewnętrzne okablowanie przygotowane do przyszłego wyposażenia w system SmartSense.

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.