Elisa Balsamo świeżo upieczona mistrzyni świata!

O marce / Aktualności / Elisa Balsamo świeżo upieczona mistrzyni świata!
27.09.2021
Wszechstronnie utalentowana włoska kolarka szosowa i torowa Elisa Balsamo, reprezentująca barwy Valcar - Tavel & Service, została Mistrzynią Świata w kategorii do 23 lat. Na finałowym okrążeniu sobotnich Mistrzostw Świata w Leuven w Belgii, Elisa z determinacją zaatakowała na swoim jaskrawożółtym SuperSix EVO Special i zdobyła złoty medal.

DATA | //clanky/2021/elisa_balsamo | Worlds_IG_stories_2_1.jpg

To zwycięstwo jest kolejnym ważnym kamieniem milowym nie tylko dla Cannondale, ale także ogólnie dla rozwoju kobiecego peletonu. Elisa, przy wydatnej pomocy swojej włoskiej koleżanki z drużyny, zdołała przełamać dominację Holenderek, które ostrzyły sobie zęby na piąty z rzędu tytuł mistrzowski.

"Nie mam słów! Nie potrafię znaleźć słów, aby opisać to uczucie. To jest niewiarygodne" - skomentowała swój triumf po finiszu Elisa. "To było spełnienie marzeń na ten sezon. Nigdy nie zdobyłbym tęczowej koszulki bez wsparcia tak wspaniałej drużyny."

 

DATA | //clanky/2021/elisa_balsamo | Elisa_Balsamo_Champ_1.jpg

W tym tygodniu cała drużyna Valcar – Travel & Service wyjeżdża do Francji, gdzie czeka ją kolejna historyczna chwila - pierwsza edycja wyścigu Paryż-Roubaix Kobiet. Dla Elisy będzie on tym piękniejszy, że wystartuje w tęczowej koszulce Mistrzyni Świata.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.