DOZWOLONE WSPOMAGANIE - Znasz to uczucie, gdy trenujesz, jakby ci za to płacili i z radością przypinasz numer startowy? Jeśli nie uznajesz półśrodków, wybierzesz EVO. SuperSix Evo to stuprocentowa maszyna wyścigowa, idealne połączenie niskiej masy, sztywności, trwałości, prowadzenia i aerodynamiki w jedną całość, która zabierze cię prosto na podium. Pozwól sobie na dodatkowe wspomaganie.
BallisTec Carbon
Rama zbudowana jest z kilku rodzajów włókien węglowych o różnej charakterystyce. Połączone w odpowiedni spósób pozwalają osiągnąć niezwykłą charakterystykę i sztywność bez zmniejszenia wytrzymałości.
SPEED SAVE Micro-Suspension
Strefy absorbujące drgania w tylnym trójkącie i rurze podsiodłowej poprawiają trakcję, prowadzenie i komfort oraz niwelują utratę prędkości na nierównościach. Zaprojektowane do użytku z widelcem SPEED SAVE.
SPEED SAVE Fork
Widelec wykonany z włokien BallisTec z odsadzonymi hakami zapewnia odpowiednią amortyzację w płaszczyznie pionowej i precyzyjne prowadzenie. Współdziała z tylnym trójkątem.
Mniejszy opór
Rury o mniejszej średnicy oznaczają zmiejszenie powierzchni czołowej w stosunku do ram konkurencji, bez dodatkowej masy i twardej charakterystyki jazdy ram aero.
Kolor | Charcoal Grey w/ Fine Silver and Acid Red, Matte (02) - RED | |
Rozmiar | 48,50,52,54,56,58,60,63 | |
Rama | SuperSix EVO, BallisTec Hi-MOD Carbon, SPEED SAVE, PressFit BB30 | |
Widelec | SuperSix EVO, SPEED SAVE, BallisTec Hi-MOD full Carbon, 1-1/8" to 1-1/4" steerer | |
Korba | Cannondale HollowGram SiSL2, BB30, w/ OPI SpideRing, 53/39 (Compact 50/34 Included) | |
Pedały | N/A | |
Wkład suportu | Cannondale Alloy PressFit30 | |
Przerzutka przednia | SRAM RED 22 Yaw, braze-on | |
Przerzutka tylna | SRAM RED 22 | |
Kaseta | SRAM PG-1170, 11-28, 11-speed | |
Łańcuch | SRAM PC-1170, 11-speed | |
Manetki | SRAM RED 22 | |
Hamulce | SRAM RED | |
Dźwignie hamulcowe | SRAM RED | |
Obręcze | Mavic Ksyrium Elite S WTS | |
Piasty | Mavic Ksyrium Elite S WTS | |
Szprychy | Mavic Ksyrium Elite S WTS | |
Opony | Mavic Yksion WTS,700x25c, folding, Griplink [F] and Powerlink [R] | |
Kierownica | Cannondale C2 Classic, 2014 Alloy, Shallow Drop | |
Mostek | Cannondale C1 Ultralight, 2014 Alloy, 31.8, 6 deg. | |
Stery | SuperSix EVO, 1-1/4" lower bearing, 25mm carbon top cap, 5mm hidden top cap | |
Siodło | Prologo Nago Evo TiROX Rails | |
Sztyca | Cannondale C1 Ultralight, 2014 Alloy, 27.2x300mm | |
Extra | Includes both standard 53/39 and compact 50/34 SpideRing chainring sets | |
* | Specyfikacje i ceny mogą ulec zmianie bez podania przyczyny. Produkty mogą różnić się od przedstawionych na zdjęciach. |