Tesoro Neo Carbon

Zrodzony z wyścigów.
Zbudowany dla miasta.

Cannondale prezentuje swój pierwszy miejski rower elektryczny z włókna węglowego, Tesoro Neo Carbon. Tesoro Neo Carbon nie wygląda jak nic innego na ścieżce rowerowej. Wywodzi się z naszego profesjonalnego roweru wyścigowego Synapse, a jego karbonowa rama, mocny napęd Bosch i najwyższej jakości części sprawiają, że jest zadziwiająco zwrotny, lekki (16 kg) i szybki.

Wybierz wysokoefektywną wersję standardową lub jeszcze bardziej zaawansowaną wersję z bezprzewodową zmianą przełożeń. Tak czy inaczej, Twoje dojazdy do pracy już nigdy nie będą takie same. 

 

Technologia wyścigowa. Premium Feel.

Dzięki ramie z włókna węglowego pochodzącej z naszego profesjonalnego roweru szosowego Synapse, jest to naprawdę lekki i responsywny rower.

Precyzyjne prowadzenie i atletyczna pozycja podczas jazdy pomagają pokonywać ulice w komforcie i z kontrolą.

 

Zbudowany z Boschem

Lekki, ale mocny napęd Bosch Performance Line SX ułatwia miejską eksplorację. Zapewnia płynne, mocne przyspieszenie do 25 km/h, a następnie płynnie wyłącza się, umożliwiając pedałowanie przy wyższych prędkościach bez dodatkowego oporu.

Inteligentna integracja

Tesoro Neo Carbon wygląda elegancko, ponieważ taki jest. Znajdziesz tu funkcje zintegrowane zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym, takie jak wewnętrznie poprowadzone kable, akumulator (400 Wh) wbudowany w dolną rurę i kompaktowy wyświetlacz, który pozwala monitorować ustawienia w trakcie jazdy.

 

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.