Jekyll

Do zobaczenia na dole.

Mimo, że Jekyll wykorzystuje unikalne, niespotykane w branży połączenie innowacyjnych rozwiązań, to nie jest rower, o którym się gada. To rower, na którym się jeździ

Zjazd ku doskonałości

Jekyll wymiata na podjazdach, ale kogo to obchodzi - ten rower to urodzony zjazdowiec. Każdy element został zaprojektowany z myślą o wyciśnięciu ostatniej kropli słodkiego nektaru prędkości z twoich ulubionych stromych linii i odcinków specjalnych.

Zjazd ku doskonałości
Zjazd ku doskonałości

Najlepsze. Zawieszenie. Ever.

Połączenie 4 zawiasów z wysokim punktem obrotu, rolką prowadzącą łańcuch i indywidualną kinematyką dla każdego rozmiaru. Serio. Jeśli nie interesuje cię zawieszeniowy żargon, musisz po prostu wiedzieć, że Jekyll oferuje niezrównaną płynność, stabilność i efektywność jazdy. Zawsze gotowy na jeszcze jeden zjazd.

Najlepsze. Zawieszenie. Ever.
Najlepsze. Zawieszenie. Ever.

Gravity Cavity.

Damper chowa się w podwójnej dolnej rurze, dzięki czemu środek ciężkości roweru jest tak nisko, jak to tylko możliwe. Obłędna stabilność, błyskawiczne zmiany linii i jedyny w swoim rodzaju wygląd.

Gravity Cavity.
Gravity Cavity.

Stworzony dla ciebie.

Cóż, może nie dla ciebie konkretnie, ale dla kogoś takiego jak ty. Dzięki konstrukcji Proportional Response, wszystko od układu elementów zawieszenia, przez geometrię, aż po długość tylnego trójkąta, jest zaprojektowane indywidualnie dla każdego rozmiaru w oparciu o położenie twojego środka ciężkości.

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.