Topstone Alloy

Rower Topstone Alloy jest gotowy na każdą podróż. Topstone Alloy łączy w sobie ducha roweru Topstone Carbon z wytrzymałą, zawsze gotową do jazdy ramą aluminiową. Niezależnie od tego, czy chcesz odkrywać mniej uczęszczane szlaki, czy przyspieszyć dojazd do pracy, dzięki wytrzymałemu i niezawodnemu rowerowi Topstone Alloy zajedziesz dalej.  

Gravel to przede wszystkim przygoda

W rowerach szutrowych chodzi przede wszystkim o przygodę, dlatego wyposażyliśmy Topstone Alloy tak, aby można było wyruszyć w teren z niezawodną pewnością, jaką daje tylko Topstone. Całkowicie nowy widelec oferuje trzy punkty mocowania na każdej z nóg oraz wiele mocowań ramy na weekendowe wypady lub duże wyprawy bikepackingowe.

 

Pewna kontrola

Sekret wspaniałego roweru tkwi w jego geometrii. Pozycję rowerzysty dobraliśmy tak, aby była wystarczająco wyprostowana dla wygody i kontroli w technicznym terenie, a jednocześnie wystarczająco wysunięta do przodu, aby jazda na rowerze z kierownicą typu drop-bar była efektywna.

Załaduj się

Spakuj się na lunch lub na weekend - dzięki uchwytom na trzy butelki z wodą, schowkowi na górnej rurze i uchwytom na widelce oraz solidnym mocowaniom bagażnika, Topstone Alloy jest gotowy na długą podróż.

 

Duży

Zbudowany z mnóstwem miejsca na duże opony o szerokości do 45 mm, wyrusz na nowe drogi i szlaki, ciesząc się komfortem, przyczepnością i możliwością przeżycia przygody.

Kompatybilny z systemem SmartSense

Szukasz większej pewności i świadomości podczas jazdy? Wykorzystaj SmartSense, nasz zintegrowany, inteligentny system świateł i radar skierowany do tyłu. Topstone jest kompatybilny z systemem SmartSense, dzięki czemu możesz wyposażyć swój rower w pełny system w ciągu zaledwie kilku minut. // Dowiedz się więcej o systemie SmartSense tutaj.

Dowiedz się więcej

Niesamowite możliwości

Prosty, niezawodny i dający mnóstwo frajdy - Topstone Alloy to rower do jazdy po szutrze stworzony dla tych, którzy cenią sobie przygodę i wartość. Lekki i swobodny, lub załadowany na długą trasę, Topstone to komfortowa jazda, pewne prowadzenie i doskonałe właściwości, które czynią go idealnym partnerem na każdej drodze i w każdym miejscu.

Szeroki zakres możliwości

Prześwit na duże opony 45 mm pozwala wjechać dalej w trudny teren i cieszyć się większą przyczepnością i komfortem podczas każdej jazdy.

Technologie

Dostosowane do potrzeb rowerzysty.

Dostosowane do potrzeb rowerzysty.

Nasze podejście Proportional Response gwarantuje, że każdy rozmiar ramy jest optymalnie dopasowany, sztywny i wyważony. System ten pozwala na wykorzystanie najlepszych właściwości jezdnych bez względu na rozmiar użytkownika.

Dostosowane do potrzeb rowerzysty.

Gotowy na myk-myka.

Gotowy na myk-myka.

Nowy model Topstone Alloy jest kompatybilny z teleskopowymi sztycami o średnicy 27,2. W gravelu o takich możliwościach terenowych to dla nas oczywiste.

Gotowy na myk-myka.

Widelec wykonany w całości z włókna węglowego

Widelec wykonany w całości z włókna węglowego 

Lekki, wygodny i precyzyjny. Całkowicie nowy widelec z włókna węglowego posiada trzy otwory montażowe na każdej z nóg, aby zmaksymalizować pojemność ładunku, a także łatwy punkt montażu błotników, dzięki czemu możesz przejechać każdą przygodę w każdych warunkach.  

Widelec wykonany w całości z włókna węglowego
Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.