Trail Neo

CAŁY DZIEŃ. W KAŻDYM TERENIE.

Trail Neo ma wszystkie cechy jezdne naszej uznanej grupy Trail, ale z wbudowanym wspomaganiem, dzięki któremu poczujesz nadprzyrodzone moce, gdziekolwiek pojedziesz.

KLUCZOWE CECHY

DOPRACOWANE STEROWANIE

Geometria Trail celuje dokładnie pomiędzy zwinność godną wyczynowych maszyn a stabilność i pewność prowadzenia. To dokładnie to, czego potrzebujesz w odkrywaniu swoich granic.

PRZEWAGA DZIĘKI SZTYWNOŚCI

Ze zwężaną główką ramy, pełną osią 12x148 w standardzie Boost (oraz przednia osią Boost 15x110 mm w e-bikach Trail Neo 1 i Trail Neo Tourer) i odkuwanym gniazdem mocowania napędu, Trail Neo zapewnia wysoką sztywność podłużną i poprzeczną, prowadzącą do pewnego sterowania i precyzyjnego sterowania, nawet w kryzysowych sytuacjach.

PŁYNNA E-INTEGRACJA

System wspomagania Shimano STEPS E-8000 gwarantuje zachowanie charakteru roweru górskiego oraz łatwy i czytelny dostęp do wszytskich funkcji napędu i jego kontroli.

SZYBKIE KOŁA

E-biki Trail NEO korzystają z cech kół 27,5 cala, odznaczających się korzystną relacją sprawności w pokonywaniu przeszkód do zdolności do przyspieszania i hamowania, zapewniając szerokiemu spektrum rowerzystów nie tylko szybkość w terenie, ale i dużo radości.

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.