Hooligan

MAŁE KOŁA, DUŻO FRAJDY.

Stworzony aby sprostać specyfice miejskiej jazdy, Hooligan czyni każdą wyprawę bezproblemową. Kompaktowe rozmiary i małe koła oznaczają dużą zwrotność i zwinność oraz łatwość przenoszenia i przechowywania w biurze i w domu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

» ŁATWE PRZECHOWYWANIE

Małe koła i wyjątkowa rama DeltaV pozwalają na wciśnięcie Hooligana tam, gdzie dla zwykłego roweru nie ma już miejsca. Łatwo go wniesiesz po schodasz, wejdziesz z nim do windy czy wprosisz się do miejskiego autobusu bez zwracania uwagi.

» Zwinność i zrywność

Niewielkie koła 20 cali przyspieszają jak rakieta i umożliwiają wykonywanie ciasnych manewrów z łatwością.

» JEDEN ROZMIAR DLA WSZYSTKICH

Hooligan występuje w jednym rozmiarze, który dzięki wysokiej główce ramy, niskim przekroku i ekstra długiemu wspornikowi siodła można dopasować do niemal każdego rowerzysty.

» TRZYMAJ SIĘ RAMY!

Rama SmartFormed to nie tylko super wygląd, ale i sztywność i wytrzymałość, której na próżno szukać w podobnych konstrukcjach. Podwójne spawy wyglądają świetnie i spełniają swoje zadanie w stu procentach, nie pozwalając na żadne odkształcenia podłużne w nawet tak niskiej ramie.

» WYJĄTKOWY WIDELEC SOLO

Jednostronna konstrukcja OPI widelca SOLO nawiązuje do naszego słynnego Lefty'ego, znanego ze sztywności i odporności na skręcanie. Zabójczy wygląd gratis!

Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.