Aktualności

O marce / Aktualności
Jak wybrać rower szosowy Cannondale
13.02.2020
Krótki przewodnik dla kupujących rower szosowy Cannondale
EF - nowe twarze, sprawdzony sprzęt
22.01.2020
Ekipa Education First Pro Cycling rozpoczęła sezon wyścigowy
Cannondale CAAD13 Disc 105 wygrywa!
15.01.2020
Nasz nowy Cannondale CAAD13 zdobywa tytuł „Road Bike of the Year”!
Nowy Cannondale SuperSix EVO Neo – rower e-road stworzony do latania
29.10.2019
Radykalna lekka szosówka, z doładowaniem na wyciągnięcie ręki
Aplikacja i czujnik koła Cannondale
17.10.2019
Przedstawiamy aplikację łączącą cię z twoim rowerem w zupełnie nowy sposób.
Akcja serwisowa
29.08.2019
Rowery przełajowe CAADX wyprodukowane w latach 2013 – 2016
Zaproszenie na Puchar Świata do Nowego Miasta i bilety wstępu
13.05.2019
W dniach od 24 do 26 maja 2019 w czeskim Nowym Mieście na Morawach odbędzie się Puchar Świata UCI MTB. Cannondale jest głównym sponsorem, więc mamy do dyspozycji bilety wstępu na imprezę. Jak je zdobyć? Czytaj poniżej.
Nowy Habit
09.10.2018
Przed wami nowy ścieżkowy Cannondale Habit!
Nowy SystemSix
02.07.2018
Nadszedł czas nowego SystemSix. Z dumą możemy powiedzieć, że ten owoc wyścigowych doświadczeń to absolutnie najbardziej aerodynamiczny, efektywny i najszybszy na rynku rower szosowy dopuszczony przez UCI.
Nowy Lefty Ocho
18.05.2018
Przedstawiamy całkowicie nowego Lefty Ocho, przełomowego siódmego spadkobiercę oryginalnego przewrotowca. Najbardziej zaawansowany, płynny i precyzyjny ultralekki widelec XC, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Stworzony dla Tych, którzy Uwierzyli.
Nowy F-Si
18.05.2018
Maniacy XC potrzebują roweru wspinającego się ze sprawnością rakiety ziemia-powietrze, ale zjeżdżającego z szatańską mocą i precyzją. Roweru, który zawiezie ich tak daleko, jak podyktuje to ich obsesja.
Gravel - jaki wybrać rower na drogi szutrowe?
03.04.2018
Rowery typu gravel zyskują na popularności i potok nowych modeli zalewa rynek, oferując ogromny wybór. Problem w tym, ta świeża kategoria wymyka się znanym regułom i sztywnym podziałom, przez co rowery podobne na pierwszy rzut oka, mogą znacząco różnić się przeznaczeniem i charakterem. W tym poradniku pomożemy Ci odkryć tę różnorodność na przykładzie oferty Cannondale i wykorzystać ją na swoją korzyść.
Szutrowe Safari
30.11.2017
Jest cicho. Wkoło spokój, słychać śpiew ptaków, gdzieś daleko w gęstwinie lasu upada drzewo. Blade, szutrowe drogi w Michigan niemal nie odcinają się od gęsto zasnutego chmurami na popielato nieba. Dźwięk silnika, w głębi horyzontu, powoli rozcina naturalną ciszę. Żwir strzela spod uniwersalnych opon samochodu. Chłodzony powietrzem, sześciocylindrowy bokser ryczy coraz głośniej, oddycha gwałtownie. Samochód kreśli łuk wokół zakrętu, ustawia się bokiem, gwałtownie prostuje i tnie dalej przed siebie. Za kierownicą siedzi Allan Thom, w swoich nieodłącznych okularach z aluminiowymi oprawkami. Z opuszczonym oknem, dźwiękami układającymi się na fali, w myśl efektu Dopplera. W ślad za nim rodzi się i umiera chmura kurzu. Ptaki milkną, pełne szacunku dla bestii. Tylko liście szepczą na bryzie. Las jest cichy. Spokojny.
Stare drogi odrodziły się na nowo
09.11.2017
W wysokich górach w pobliżu Bogoty jest niewielkie jezioro, a wokół tego jeziora antyczne wioski, a w jednej z nich jest coś, na przekór im, nowoczesnego, coś przywiezionego przez obcokrajowca z północy. Obcokrajowiec zabrał ze sobą kilka dwukołowych maszyn, stworzonych do jazdy na pewno nie po asfaltowych drogach, po których przemieszczają się tubylcy, ani też nie do jazdy po stromych ścieżkach, gdzie spotkamy ludzi gór. To rowery do jazdy po szutrach, po których nikt z mieszkańców wioski nie wyobraża sobie jeździć nie inaczej, jak konno.
NAJBARDZIEJ WYTRZYMALI - Amber Pierce
27.10.2017
Jestem profesjonalną kolarką. Ta praca wymaga wyjątkowego skupienia, poświęcenia i metodycznego podejścia do sukcesu: rozłożenia celu na najdrobniejsze elementy, dokładnego ich przeanalizowania i ułożenia w sposób umożliwiający osiągnięcie zwycięstwa.
NAJBARDZIEJ WYTRZYMALI - Jonathan Schottler
17.10.2017
"Jestem fanatykiem" - tak mówi sam o sobie i można mu uwierzyć na słowo, skoro w ciągu roku spędza 420 godzin na rowerze, poddając go analizie. „Sześćdziesiąt procent czasu w siodle rozmyślam o rowerze czy produkcie, który akurat testuję: dlaczego rower zachowuje się tak a nie inaczej? Jak mogę go ulepszyć, by jazda na nim stała się przyjemniejsza? Co jeszcze można poprawić? Może powinienem pomyśleć o nowej technologii?” Średnio w roku spędza ok. 700 godzin na rowerze.
NAJBARDZIEJ WYTRZYMALI - WILL CLARKE
11.10.2017
To dla nich. Dla tych, którzy zawsze atakują, wiecznie poszukują, uderzają wtedy, kiedy tego chcą, niczego nikomu nie udowadniając. Dla tych, którzy żyją po to, by jeździć więcej i ciężej, dla wspomnień i charakteru, a Synapse to idealne narzędzie do jego kształtowania. Poznaj historię Willa Clarka.
NAJBARDZIEJ WYTRZYMALI - ERIC BRUNT
02.10.2017
To dla nich. Dla tych, którzy zawsze atakują, wiecznie poszukują, uderzają wtedy, kiedy tego chcą, niczego nikomu nie udowadniając. Dla tych, którzy żyją po to, by jeździć więcej i ciężej, dla wspomnień i charakteru, a Synapse to idealne narzędzie do jego kształtowania. Poznaj historię Erica Brunta.
Ukończenie bezpłatnej akcji serwisowej Lefty 2Spring.
13.09.2017
Cannondale kończy darmową wymianę sprężyn powietrznych na nowszą wersję.
Nowy Cannondale Synapse
28.06.2017
To dla nich. Dla tych, którzy zawsze atakują, wiecznie poszukują, uderzają wtedy, kiedy tego chcą, niczego nikomu nie udowadniając. Dla tych, którzy żyją po to, by jeździć więcej i ciężej. Nie dla poklasku czy trofeów, ale dla wspomnień i charakteru. Dla zaangażowanych i oddanych sprawie, dla wierzących w jedność maszyny z człowiekiem i ich biotechnologiczną synergię. To oni tworzą kolarstwo klasy endurance, ty je tworzysz. Prawdziwa maszyna wytrzymałości.
Droga na Sardynię
02.06.2017
Zapraszamy na zaplecze - seria filmów pt. "Droga na Sardynię" od kuchni pokazuje przygotowania i start w jubileuszowym Giro d’Italia.
Cannondale Moterra w szczegółach
10.01.2017
Zawodnik Teamu Cannondale Overmountain Mark Weir przybliża e-bika Cannondale Moterra.
Przebudowa widelca Lefty na system amortyzacji 2Spring
13.10.2016
Cannondale proponuje upgrade widelców Lefty z lat 2014-2017 o nowy system sprężyny powietrznej nazwany 2Spring. Poniżej podajemy najważniejsze informacje.
Nowy SuperSix EVO Hi-MOD Disc i SuperSix EVO Carbon
11.07.2016
Oto kolejne nowości Cannondale na sezon 2017: SuperSix EVO Hi-MOD z hamulcami tarczowymi i SuperSix EVO Carbon pod tarcze lub hamulce klasyczne.
Nowe elektryczne fulle Moterra i Moterra LT
11.07.2016
Cannondale przedstawił dwa zupełnie nowe amortyzowane rowery elektryczne Moterra i Moterra LT. Bezkompromisowe podejście do tworzenia rowerów zaowocowało sprzętem, na którym można jechać dalej, szybciej, mocniej.
Cannondale przedstawia nowe przełajówki SuperX i CAADX
11.07.2016
Marka Cannondale przedstawiła nowe modele przełajowe SuperX i CAADX, zaprojektowane od nowa pod współczesne szybkie i wymagające technicznie trasy. Niezrównana trakcja, prześwit dla zabłoconej opony, stabilne prowadzenie - wszystko to zapewni zawodnikom jadącym na SuperX i CAADX najlepsze wyniki.
Wyprzedaż szosówek starszych roczników!
31.05.2016
Przygotowaliśmy wybór rowerów szosowych, które są teraz dostępne w mocno wyprzedażowych cenach - ostatnie sztuki i niektóre rozmiary starszych roczników. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Nowy Cannondale Scalpel-Si 2017
26.04.2016
Cannondale zaprezentował nowego Scalpela - Si 2017. Najlżejszy, najsztywniejszy amortyzowany wyścigowy rower górski, jaki świat kiedykolwiek widział. Doskonała trakcja. Idealna kontrola. I żadnych kompromisów.
Cannondale CAAD 12 zdobywa tytuł Roweru Roku wg magazynu Cycling Plus
05.04.2016
Redaktorzy prestiżowego magazynu Cycling Plus i BikeRadar.com przyznali tytuł Roweru Roku 2016 modelowi CAAD 12 105. Rower warty 6799 zł pokonał 54 inne rowery z przedziału cenowego od 4500 do 60000zł.
Akcja serwisowa rowerów Cannondale wyposażonych we sporniki kierownicy OPI
07.10.2015
Firma Cycling Sports Group, właściciel marki Cannondale, wzywa na kontrolę serwisową wszystkie rowery wyposażone we wspornik OPI ze zintegrowaną rurą sterową.
Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.