Aktualności

O marce / Aktualności
Cannondale na podium w ankiecie Editor’s Choice
18.12.2020
Nasz SuperSix Evo zwycięzcą w Editor’s Choice na serwerze Cycling Weekly i to już po raz drugi z rzędu!
Nowy Cannondale Trail SL i SE – ponadczasowy hardtail
27.11.2020
Nasz nowy model Trail SL reprezentuje zupełnie nowy poziom jazdy, jakiego nie oferuje żaden inny masowo produkowany hardtail.
Avancini – wielkie zwycięstwo w Pucharze Świata
07.10.2020
Team Cannondale Factory Racing rozpoczął najkrótszy sezon w historii Pucharu Świata z jednym celem – dać znać światu, że są najsilniejszą drużyną MTB. Spróbować na zawsze wpisać się w historię. I to się ostatecznie udało.
Collab Cannondale & Rapha & Palace
02.10.2020
W tym nietypowym roku, pełnym nieoczekiwanych zmian, przedstawiamy Wam nasz nowy niesamowity projekt - osiągniety dzięki współpracy łączącej ikony kultury i przekraczającej konwencje.
W pogoni za snem: Tour jak żadna inna
30.09.2020
Już myśleliśmy, że największa impreza rowerowa – Tour de France się w tym roku nie odbędzie. Ale dzięki wytrwałości i ciągłym dążeniom do realizacji udało się w tak trudnych dla całego świata czasach zorganizować wyścig i znowu zapisać się do historii. Każdy team co roku stacza trzytygodniową ciężką bitwę, ale cel jest jeden – zdobyć żółtą koszulkę lidera i w niej przyjechać na finał do Paryża.
Fotorelacja -  Strade Bianche z zespołami EF Pro Cycling i Valcar Travel & Service
13.08.2020
Na początku sierpnia profesjonalny peleton wrócił do ścigania w jednej z najbardziej magicznych imprez w kalendarzu. Tłem dla powrotu z długiej hibernacji były skąpane w słońcu (i kurzu!) krajobrazy Toskanii.
Nowy Scalpel walczy z konkurencją
10.08.2020
Sarah Moore, była zawodniczka XC, porównała cztery topowe zawodnicze maszyny XC. Oczywiście w testowej stawce nie mogło zabraknąć najmocniejszej broni z naszego arsenału: Scalpela Hi-MOD Ultimate.
Za kulisami profesjonalnego ścigania: Henrique Avancini z teamu Cannondale
10.06.2020
Nowy rower wnosi nową energię: przepytaliśmy najwyżej sklasyfikowanego zawodnika naszego teamu - Henrique Avancini.
Premiera nowych modeli Cannondale Topstone
26.05.2020
Z nowym gravelowym amortyzatorem Lefty i mocą napędu Bosch, wielokrotnie nagradzane rowery Topstone Carbon oferują teraz jeszcze większe możliwości terenowe i komfort na szosie.
Nowy Cannondale Scalpel – Otwarte granice możliwości
19.05.2020
Nowy Scalpel to kolejny etap rozwoju XC, który na nowo definiuje możliwości tej kategorii.
Cape Epic 2020: wstrzymane marzenie
27.04.2020
Oto historia poświęcenia, wspólnoty i solidarności, ponieważ tymczasowy cel został wstrzymany dla czegoś większego niż sport. Podróż się nie skończyła, jest po prostu zawieszona.
SuperSix EVO to Rower Roku 2020!
30.03.2020
SuperSix EVO zdominował kategorię "Rower Roku"
Idealny tydzień w Kolumbii zespołu EF Pro Cycling
18.02.2020
Nie moglibyśmy zaplanować lepszego rezultatu.
Jak wybrać rower szosowy Cannondale
13.02.2020
Krótki przewodnik dla kupujących rower szosowy Cannondale
EF - nowe twarze, sprawdzony sprzęt
22.01.2020
Ekipa Education First Pro Cycling rozpoczęła sezon wyścigowy
Cannondale CAAD13 Disc 105 wygrywa!
15.01.2020
Nasz nowy Cannondale CAAD13 zdobywa tytuł „Road Bike of the Year”!
Nowy Cannondale SuperSix EVO Neo – rower e-road stworzony do latania
29.10.2019
Radykalna lekka szosówka, z doładowaniem na wyciągnięcie ręki
Aplikacja i czujnik koła Cannondale
17.10.2019
Przedstawiamy aplikację łączącą cię z twoim rowerem w zupełnie nowy sposób.
Akcja serwisowa
29.08.2019
Rowery przełajowe CAADX wyprodukowane w latach 2013 – 2016
Zaproszenie na Puchar Świata do Nowego Miasta i bilety wstępu
13.05.2019
W dniach od 24 do 26 maja 2019 w czeskim Nowym Mieście na Morawach odbędzie się Puchar Świata UCI MTB. Cannondale jest głównym sponsorem, więc mamy do dyspozycji bilety wstępu na imprezę. Jak je zdobyć? Czytaj poniżej.
Nowy Habit
09.10.2018
Przed wami nowy ścieżkowy Cannondale Habit!
Nowy SystemSix
02.07.2018
Nadszedł czas nowego SystemSix. Z dumą możemy powiedzieć, że ten owoc wyścigowych doświadczeń to absolutnie najbardziej aerodynamiczny, efektywny i najszybszy na rynku rower szosowy dopuszczony przez UCI.
Nowy Lefty Ocho
18.05.2018
Przedstawiamy całkowicie nowego Lefty Ocho, przełomowego siódmego spadkobiercę oryginalnego przewrotowca. Najbardziej zaawansowany, płynny i precyzyjny ultralekki widelec XC, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Stworzony dla Tych, którzy Uwierzyli.
Nowy F-Si
18.05.2018
Maniacy XC potrzebują roweru wspinającego się ze sprawnością rakiety ziemia-powietrze, ale zjeżdżającego z szatańską mocą i precyzją. Roweru, który zawiezie ich tak daleko, jak podyktuje to ich obsesja.
Gravel - jaki wybrać rower na drogi szutrowe?
03.04.2018
Rowery typu gravel zyskują na popularności i potok nowych modeli zalewa rynek, oferując ogromny wybór. Problem w tym, ta świeża kategoria wymyka się znanym regułom i sztywnym podziałom, przez co rowery podobne na pierwszy rzut oka, mogą znacząco różnić się przeznaczeniem i charakterem. W tym poradniku pomożemy Ci odkryć tę różnorodność na przykładzie oferty Cannondale i wykorzystać ją na swoją korzyść.
Szutrowe Safari
30.11.2017
Jest cicho. Wkoło spokój, słychać śpiew ptaków, gdzieś daleko w gęstwinie lasu upada drzewo. Blade, szutrowe drogi w Michigan niemal nie odcinają się od gęsto zasnutego chmurami na popielato nieba. Dźwięk silnika, w głębi horyzontu, powoli rozcina naturalną ciszę. Żwir strzela spod uniwersalnych opon samochodu. Chłodzony powietrzem, sześciocylindrowy bokser ryczy coraz głośniej, oddycha gwałtownie. Samochód kreśli łuk wokół zakrętu, ustawia się bokiem, gwałtownie prostuje i tnie dalej przed siebie. Za kierownicą siedzi Allan Thom, w swoich nieodłącznych okularach z aluminiowymi oprawkami. Z opuszczonym oknem, dźwiękami układającymi się na fali, w myśl efektu Dopplera. W ślad za nim rodzi się i umiera chmura kurzu. Ptaki milkną, pełne szacunku dla bestii. Tylko liście szepczą na bryzie. Las jest cichy. Spokojny.
Stare drogi odrodziły się na nowo
09.11.2017
W wysokich górach w pobliżu Bogoty jest niewielkie jezioro, a wokół tego jeziora antyczne wioski, a w jednej z nich jest coś, na przekór im, nowoczesnego, coś przywiezionego przez obcokrajowca z północy. Obcokrajowiec zabrał ze sobą kilka dwukołowych maszyn, stworzonych do jazdy na pewno nie po asfaltowych drogach, po których przemieszczają się tubylcy, ani też nie do jazdy po stromych ścieżkach, gdzie spotkamy ludzi gór. To rowery do jazdy po szutrach, po których nikt z mieszkańców wioski nie wyobraża sobie jeździć nie inaczej, jak konno.
NAJBARDZIEJ WYTRZYMALI - Amber Pierce
27.10.2017
Jestem profesjonalną kolarką. Ta praca wymaga wyjątkowego skupienia, poświęcenia i metodycznego podejścia do sukcesu: rozłożenia celu na najdrobniejsze elementy, dokładnego ich przeanalizowania i ułożenia w sposób umożliwiający osiągnięcie zwycięstwa.
NAJBARDZIEJ WYTRZYMALI - Jonathan Schottler
17.10.2017
"Jestem fanatykiem" - tak mówi sam o sobie i można mu uwierzyć na słowo, skoro w ciągu roku spędza 420 godzin na rowerze, poddając go analizie. „Sześćdziesiąt procent czasu w siodle rozmyślam o rowerze czy produkcie, który akurat testuję: dlaczego rower zachowuje się tak a nie inaczej? Jak mogę go ulepszyć, by jazda na nim stała się przyjemniejsza? Co jeszcze można poprawić? Może powinienem pomyśleć o nowej technologii?” Średnio w roku spędza ok. 700 godzin na rowerze.
NAJBARDZIEJ WYTRZYMALI - WILL CLARKE
11.10.2017
To dla nich. Dla tych, którzy zawsze atakują, wiecznie poszukują, uderzają wtedy, kiedy tego chcą, niczego nikomu nie udowadniając. Dla tych, którzy żyją po to, by jeździć więcej i ciężej, dla wspomnień i charakteru, a Synapse to idealne narzędzie do jego kształtowania. Poznaj historię Willa Clarka.
Cannondale - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów Cannondale.