Aktualności

O marce / Aktualności
Marco Fontana brązowym medalistą na Mistrzostwach Świata w kolarstwie górskim cross-country w norweskim Hafjell.
09.09.2014
Marco Fontana trzeci, a Manuel Fumic piąty na Mistrzostwach Świata w kolarstwie górskim 2014.
Cannondale Pro Cycling i Slipstream Sports połączą siły w 2015 r.
28.08.2014
Cannondale Pro Cycling i Slipstream Sports, czyli organizacja stojąca za zespołem Garmin-Sharp połączą siły w 2015 r.
Maciej Bodnar z Cannondale na Tour de France.
03.07.2014
5 lipca startuje 101. edycja kolarskiego Tour de France. Udział w wyścigu weźmie rekordowa liczba reprezentantów Polski, w tym Maciej Bodnar z Cannondale.
F-Si - nowa maszyna do wyczynowego XC
04.06.2014
Cannondale przedstawił F-Si - zupełnie nowy model zaprojektowany do wygrywania wyścigów Pucharu Świata XC. Jak nazwa sugeruje, całość oparta jest o koncepcję System Integration.
Cannondale Pro Cycling na zakończonym 97. Giro d'Italia
02.06.2014
Ivan Basso (Cannondale) zajął 15 miejsce w klasyfikacji generalnej na zakończonym Giro d'Italia . Zespół zdobył nagrodę fair play. Oostatni 21. etap włoskiego wyścigu wygrał Luka Mezgec (Team Giant-Shimano). W klasyfikacji generalnej triumfował Kolumbijczyk Nairo Quintana (Movistar Team), a 6. miejsce wywalczył Rafał Majka (Tinkoff-Saxo).
Peter Sagan (Cannondale) najlepszy w zespole na Tour of California w USA.
21.05.2014
Peter Sagan (Cannondale) był świetny pod koniec Amgen Tour of California. Wygrał przedostatni etap, a w ostatnim 8 odcinku zajął trzecią pozycję.
Potrafisz serwisować Lefty? Porównaj się z innymi!
15.05.2014
Jeśli uważasz się za specjalistę od Lefciaków, w czeskim Nowym Mieście będzie okazja się sprawdzić! Przy okazji Pucharu Świata XC będziemy organizować zawody mechaników.
Maciej Bodnar z Cannondale w Amgen Tour of California.
11.05.2014
Po raz dziewiąty startuje Amgen Tour of California. W ekipie startuje Polak Maciej Bodnar z Cannondale Pro Cycling.
Giro d’Italia 2014 (9 maja - 1 czerwca)
08.05.2014
97 Giro d'Italia - start 9 maja! Kibicujemy drużynie Cannondale.
Team Overmountain przesiada się na nowe Lefty SuperMax
25.03.2014
Nowe widelce Lefty o większym skoku i w zupełnie nowym rozmiarze... Czułe oko wypatrzy na filmie spore nowości, których oficjalna premiera już wkrótce!
Zapraszamy na otwarcie nowego sklepu!
18.03.2014
Już w najbliższą sobotę, 22 marca nastąpi otwarcie nowego sklepu partnerskiego Cannondale.
Test - Cannondale SuperSix EVO Black Inc.
13.03.2014
ZWYCIĘZCA TESTU w kategorii NAJLEPSZY KOMPLETNY ROWER. Całość można przeczytać w polskiej edycji magazynu BIKE, numer 1/2014.
Max Plaxton dołącza do Cannondale Factory Racing
02.03.2014
Kanadyjczyk Max Plaxton, najszybszy zawodnik XC w Północnej Ameryce, dołącza do teamu Cannondale Factory Racing i będzie ścigał się u boku Marco Aurelio Fontany, Manuela Fumica, Antona Coopera i Keegana Swensona.
ANDES PACIFICO - pierwsze zawody w 2014 i pierwsze zwycięstwo Jeroma Clementza!
02.03.2014
Lepszego startu sezonu nie można było sobie życzyć. Andes Pacifico: 4 dni i 150 kilometrów od La Parva w Andach do Pacyfiku w Maitencillo. 80 zawodników z całego świata miało do pokonania 13 odcinków specjalnych o sumie zjazdów 11 kilometrów... w pionie.